تجزیه و تحلیل شیمیایی زن

عنصر: زن
علامت: Wo
کاشف: آدم ابولبشر
جرم اتمی: به طور متوسط 53،6 کیلوگرم، اما از 40 تا 200 کیلوگرم متغیر است
فراوانی: به میزان زیاد در شهرها پراکنده اند

خصوصیات فیزیکی:

سطح خارجی آن معمولاً پوشیده از رنگ، سرخاب و سفیداب است.
بدون هیچ دلیل مشخصی جوش می آورد یا یخ می زند.
با انجام عملیات خاص بر روی آن ذوب می شود.
اگر نادرست استفاده شود تلخ و جگرسوز می شود.
به صورت های مختلف از آهن خالص گرفته تا سنگ معمولی یافت می شود.

خصوصیات شیمیایی:

کشش و گرایش بسیار زیادی به طلا، نقره، و سنگ های قیمتی دارد.
اجسام و اشیاء قیمتی و گرانبها را به خود جذب می کند.
بدون هیچ دلیل مشخص و بدون هشدار قبلی، ناگهان منفجر می شود.
در مایعات نامحلول است اما با اشباع شدن در الکل، فعالیت آن به طرز شگرفی افزایش پیدا می کند.
یکی از قوی ترین عوامل کاهنده پول مردان به شما می رود.

استفاده های عمومی:

کاملاً تزئینی، به ویژه در ماشین های اسپرت.
مفید برای تمدد اعصاب و ایجاد آرامش
وسیله شستشو بسیار مؤثر و قوی

آزمایشات:

نوع خالص آن اگر به صورت طبیعی مشاهده شود، قرمز می شود.
وقتی در کنار نمونه برتر خود قرار می گیرد، به رنگ سبز درمی آید.

خطرات:

بسیار خطرناک، مگر در دست شخص وارد و باتجربه
داشتن بیش از یکی آن غیرقانونی است، اما می توان چند نوع از آنها را در جاهای مختلف برای خود نگهداری کرد تا زمانیکه این موجودات با هم برخوردی نداشته و از وجود هم بی خبر باشند.

قانون خانه
1. همیشه زن قانون می سازد
الف) این قوانین بدون آگاهی و خبر قبلی، تغییر می کنند.
ب) هیچ مردی قادر نیست همه ی این قوانین را بداند. و تقریباً همه ی زن ها با این علم به دنیا می آیند.
ج) اگر زن شک کند که مرد چیزی از این قوانین را میداند، احتمالاً تعدادی یا تمام این قوانین را سریعاً تغییر میدهد.
2. زن هیچگاه اشتباه نمی کند
الف) اگر زنی اشتباه کند، فقط به خاطر سوء تفاهمی است که نتیجه مستقیم حرف یا عمل مرد است.
ب) اگر مورد الف اتفاق بیفتد، مرد باید سریعاً به خاطر به وجود آوردن این سوء تفاهم عذرخواهی کند.
3. زن در هر زمان می تواند نظر خود را تغییر دهد
الف) مرد هیچ زمان نمی تواند نظر خود را تغییر دهد مگر با گرفتن رضایتنامه کتبی از زن.
4. زن حق دارد هر زمان که خواست عصبانی یا ناراحت شود
الف) مرد باید همیشه آرامش خود را حفظ کند، مگر اینکه زن از او بخواهد عصبانی یا ناراحت شود.
ب) زن نباید تحت هیچ شرایطی اجازه دهد مرد بفهمد زن می خواهد او ناراحت یا عصبانی باشد یا خیر.
5. هرگونه تلاش از سوی مرد برای تغییر دادن این قوانین منجر به آسیب های جدی جسمانی می شود.

کامپیوترها زن هستند به 5 دلیل
1. هیچکس جز خالقشان از منطق درونشان سر در نمی آورد.
2. حتی کوچکترین اشتباه شما را هم در حافظه ی خود ذخیره می کند تا در آینده از آن استفاده کند.
3. فقط خودشان زبان خودشان را می فهمند.
4. پیغام "دستور یا کد فایل اشتباه است" به همان اندازه "اگر نمی دونی چرا از دستت عصبانیم، پس بهت نمی گم!" اطلاعات به ما می دهد.
5. اگر پایبند یکی از آنها شوی باید هرچه پول دارید برای آنها لوازم جانبی بخرید.

کامپیوترها مرد هستند به 3 دلیل
1. برای جلب توجهشان، باید کلید روشنشان را بزنید.
2. بااینکه کارشان حل کردن مشکلات است، بیشتر وقتها خودشان مشکل اصلی می شوند.
3. به محض پایبند شدن به یکی از آنها ، متوجه می شوی که اگر کمی صبر می کردی یکی بهترش گیرتان می آمد.

برطرف کردن استرس با رژیم غذایی

رژیم غذایی زیر به شما کمک می کند تا با استرس ها و تنش هایی که در طول روز برایتان به وجود می آید، بهتر کنار بیایید. به دقت از دستورالعمل ها پیروی کنید
صبحانه

نصف گریپ فروت

یک برش نان تست

60 میلی لیتر شیر بدون چربی و رقیق

چاشت عصر

بقیه بیسکویت های داخل جعبه

بستنی شکلاتی

یک لیوان آجیل

چاشت آخر شب

کیک خامه ای به همراه چای
ناهار

سینه مرغ آب پز و بدون چربی

یک فنجان اسفناج بخارپز

یک فنجان چای گیاهی

یک تکه بیسکویت شکلاتی

شام

دو قرص نان با پنیر

یک تکه بزرگ پیتزا سوسیس

4 قوطی آبجو

3 شکلات اسنیکر یا مارس

نکات مهم:
1. اگر چیزی بخورید که موقع خوردن آن کسی شما را نبیند، هیچ کالری ندارد.
2. اگر همراه با شکلات مارستان، نوشابه رژیمی بخورید، کالری های شکلات به خاطر رژیمی بودن نوشابه از بین می رود.
3.

وقتی همراه کسی غذا می خورید، اگر کمتر از آنها بخورید، کالری غذایتان به حساب نمی آید.
4. کالری غذاهایی که به قصد دارو یا درمان پزشکی خورده شوند، به حساب نمی آید.

(مثل هات چاکلت، برندی و...)
5. اگر باعث شوید بقیه آدم های دور و برتان چاق شوند، شما لاغر به نظر خواهید آمد.
6. غذاهایی که موقع تماشای فیلم یا در سینما خورده می شوند (مثل میلک شیک، پاپ کرن، اسنیکر و کارس) به خاطر اینکه جزء برنامه تفریحی بوده اند نه جزء سوخت مورد نیاز بدنتان، هیچ کالری اضافی ندارند.
7. بیسکویت های خرد شده هیچ کالری اضافی ندارند چون موقع شکستن و خرد کردن آنها انرژی مصرف کرده اید.
8. موقع غذا درست کردن و آشپزی، موادغذایی که به قاشق ها و چاقوها چسبیده است فاقد کالری هستند (مثل مربای روی چاقو موقع درست کردن ساندویچ، و کرم روی قاشق موقع درست گردن بستنی مغزگردویی)
9. غذاهای همرنگ، میزان کالری یکسانی دارند (مثل اسفناج و بستنی پسته ای، قارچ و شکلت سفید

سمیناری مخصوص کارمندان مرد شرکت

کارکنان زن شرکت، دوره های آموزشی زیر را برای کارکنان مرد در نظر گرفته اند.

شایان ذکر است که نام برخی از دروس تغییر یافته است.

شرکت در حداقل 10 مورد از این دوره ها الزامی است.

حماقت هنگام مبارزه
شما هم می توانید کارهای خانه را انجام دهید!
یاد بگیرید چه وقت دهانتان را بسته نگاه دارید
روش های پر کردن فریزر
ما برای عید لباس نو می خواهیم-پول بدید!
درک واکنش خانم ها وقتی ساعت 4 صبح به خانه می آیید
تکنیک ها فوق العاده برای شستشوی لباس
نحوه مراقبت از فرزندان
با آشپزی زندگی جدیدی را آغاز کنید
چطور وقتی اشتباه کرده اید، احمقانه رفتار نکنید
طریقه صحیح حرف زدن
درک ناتوانی های مالی خود
شما—جنس ضعیف تر
دلایل گل هدیه دادن
چطور بعد از سکس بیدار بمانیم
چرا درست نیست همه جا آروق بزنیم
روش بردن زباله ها دم در
بدون سکس هم خوابتان می برد—امتحان کنید
دوش گرفتن صبح ها قبل از رفتن سر کار
روش گذاشتن درب توالت بعد از استفاده از آن
تعطیلات آخر هفته و ورزش معنایشان یکسان نیست
به من مهلت بدهید—وقتی می دانید بهانه هایتان کارایی ندارد
چطور بدون اینکه گم شوید با همسرتان به خرید بروید
ریموت کنترل—غلبه بر وابستگیتان
عشق—تفکرات دیگر کنار سکس
مادر زن—آنها هم آدمند
چطور بچه تر از فرزندانتان رفتار نکنید
شما هم می توانید از مقررات راهنمایی رانندگی پیروی کنید
چطور دور رفیق هایتان خط قرمز بکشید
عوض کردن مداوم لباس زیر—واقعاً به نفعتان است!
مردی وقتی که داشت کنار ساحلی در شمال قدم می زد، یک بطری پیدا کرد. نگاهی به اطرافش کرد و وقتی مطمئن شد کسی آنجا نیست، در بطری را باز کرد. ناگهان غولی (مثل غول چراغ جادو) بیرون آمد و از مرد برای آزاد کردن او تشکر کرد.
غول بطری به مرد گفت: "به خاطر لطفی که در حقم کردی، من یک آرزویت را برآورده می کنم، اما فقط یک آرزو!"

مرد چند دقیقه فکر کرد و بعد گفت، "من همیشه دوست داشتم به هاوایی سفر کنم، اما از آنجا که از سوار شدن به هواپیما وحشت دارم و در کشتی هم دریازده می شوم تا به حال موفق نشده ام. به همین خاطر آرزو می کنم یک جاده از همین جا به هاوایی ساخته شود."

غول چند لحظه فکر کرد و بعد گفت، "نه، فکر نمی کنم بتوانم این کار را انجام دهم. این کار زحمت زیاد دارد، اتوبان سازی، آنهم روی اقیانوس می دانی چقدر زحمت دارد؟ میدانی چقدر آسفالت لازم است؟ نه این آرزوی خیلی بزرگی بود."

مرد چند لحظه فکر کرد و به غول گفت، "من یک آرزوی دیگر هم دارم. آن هم این است که بتوانم احساسات زن ها را بفهمم. اینکه چه چیز باعث خندیدن آنها می شود، چه چیز باعث می شود گریه کنند، اینکه چرا اینقدر دمدمی مزاج هستند و کنار آمدن با آنها اینقدر سخت است."

غول بطری کمی با خودش فکر کرد و گفت، "ببینم، اتوبان دو لاینه بسه یا چهار لاینه باشه؟

----------

روزی عاقلی پیش مردی آمد و گفت، " من یک خبر خوب برایت دارم و یک خبر بد."

مرد گفت، "خوب اول خبر خوب را بده."

عاقل گفت، "دو عضو به تو داده شده. یکی از آنها مغز است که به تو امکان می دهد به وسیله آن چیزهای جدید خلق کنی، مشکلات را حل کنی، و با همسرت گفتگوهایی هوشمندانه داشته باشی. عضو دیگر آلت تناسلی توست که احساس لذت بسیار عمیق فیزیکی به تو می دهد و از طریق آن می توانی از نوع خودت به وجود آوری و نسلت را ادامه دهی. همسرت از اینکه تو چنین عضوی برای تولید فرزند داری خیلی خوشحال خواهد شد."

مرد که خیلی هیجان زده شده بود، با شادی گفت، "اینها هدیه های بسیار ارزنده ای بودند، بعد از چنین خبر خوشی، چه خبر بدی می خواهی به من بدهید؟"

عاقل نگاهی به مرد انداخت و با حالت تاسف به او گفت، "تو هیچوقت قادر نخواهی بود، از این دو هدیه در یک زمان استفاده کنی!!"

توصیه هایی به خانمها در مورد مردها

هیچوقت کار خانه انجام ندهید.
هیچ مردی به خاطر تمیز و مرتب بودن خانه با همسرش سکس نمی کند.
تا دهانش را باز کند بدانید که دروغ می گوید.
اگر مردی را دوست دارید، او را آزاد کنید. اگر به سویتان برگشت یعنی ساندویچش را فراموش کرده است.
اگر دوست پسرتان بگذارد و برود چه میکنید؟ معلومه در را محکم پشت سرش می بندید.
اگر ناخن های پایش را روی کف اتاق نشیمن می گیرد، شما موهای زیربغلتان را روی مجله ماشینش بتراشید.
اگر به شما می گوید که برای دیدن بقیه دنیا از شما جدا می شود، برایش یک نقشه جهان بخرید.
یادتان باشد، اگر خودتان همیشه جلوش کوتاه نیایید و تعظیم نکنید، او مثل پادری با شما رفتار نمی کند.
مفهوم مرد مجرد: مردی که فرصت بدبخت کردن چند زن را از دست داده است.
درست است که عشق کور است. اما ازدواج واقعاً چشم ها را باز می کند.
نصیحتی برای عروس ها: دسته گلتان را سفت بچسبید و داماد را بیندازید دور!
مردها مثل ماشین های قدیمی می مانند—قبل از راه افتادن و عمل کردن باید کلی با آنها ور بروید.
واژه های زیادی برای توصیف مردها وجود دارد: قوی، مهربان، دوست داشتنی و...با اینکه هیچکدام صحیح نیستند اما می توانید هنوز از آنها استفاده کنید.
اگر به دنبال مرد متعهد هستید، بیمارستان های روانی را بگردید.
یک قدم برایشان بردارید، و او آن را هزار قدم خواهد دید.
مشکل اصلی زن ها، مشکلشان با مردها است.
هیچوقت عشق در نگاه اول را باور نکنید—یک بار دیگر هم نگاه کنید.
اگر بدانند که وقتی حلقه شان را دست نمی کنند چه عذابی را به زن ها وارد میکنند، مطمئناً باز هم توجهی نمی کنند.