Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسه دختربچه اعجوبه Emptyسه دختربچه اعجوبه

more_horiz
بچه ها شخصیت جالب و عجیبی دارند، به نوعی كه گاهی اوقات حركات عجیب و غریب از خود نشان می دهند كه باورش برای خیلی ها مشكل است، گاهی اوقات آنان با وجود سن كم، دست به كارهای خارق العاده ای می زنند كه باعث تعجب میشود و انسان را تا مرحله حیرت پیش می برد درست مثل 3 بچه ای كه ما از آنان به عنوان اعجوبه یاد می كنیم، لطفا مطلب زیر را بخوانید

[You must be registered and logged in to see this image.]

«كلئوپاترا استراتان»، خواننده سه ساله
كلئوپاترا در اكتبر 2002 در مولداوی به دنیا آمد. پدر او نیز یك خواننده است. كلئوپاترا كوچكترین خواننده پردرآمد دنیا به حساب می آید. او در سال 2006 آلبوم «در 3 سالگی» را روانه بازار كرد و ركورد فروش آلبوم های موسیقی دنیا را شكست. او برای هر آهنگ خود هزار یورو می گیرد.

«آلیتا آندره» نقاش دو ساله
آلیتا دو ساله است ولی نقاشی را پیش از این آغاز نموده است. وقتی «مارك جمیسون» رئیس گالری نقاشی ملبورن استرالیا نقاشی های این هنرمند را دید آنقدر از آن خوشش آمد كه تصمیم گرفت آنها را در یك نمایشگاه به نمایش بگذارد. این نمایشگاه با استقبال گرم تماشاچیان مواجه شد و همه میخواستند خالق آن آثار را ببینند در آن زمان بود كه جمیسون تازه متوجه شد نقاش اصلی آن تابلوها دختر 22 ماهه هنرمند یعنی «آلیتا آندره» است.

«الینا اسمیت» مشاور رادیویی 7 ساله
ایستگاه رادیویی شهر الینا زمانی به او به عنوان مشاور یا سنگ صبور یك شغل داد كه او به رادیو زنگ زد و در پاسخ به زن شنونده ای كه از كار بیكار و افسرده شده بود، گفت: «عزیزم فقط باید با دوستانت به ورزش بولینگ بروی و روزی یك لیوان شیر بنوشی.» توصیه الینا آنقدر برای شنوندگان جالب بود كه این ایستگاه رادیویی هفته ای یك ساعت او را به عنوان سنگ صبور به استودیو دعوت می كرد. الینا مشاوره های مختلفی به شنوندگان میدهد و مشكلات بسیاری از به هم خوردن نامزدی تا از بین بردن بوی بد عرق را پاسخ میدهد. وقتی یك شنونده برای او نوشت كه چطور شوهر پیدا كند؟ الینا پاسخ داد: «به خودت برس ولی زیاد آرایش نكن.» و وقتی شنونده دیگری پرسید چه كار كند تا نامزدش به سوی او بازگردد، گفت: «این مرد ارزش دلشكسته شدن ندارد. زندگی آنقدر كوتاه است كه نباید به خاطر یك مرد آن را خراب كرد.»

descriptionسه دختربچه اعجوبه EmptyRe: سه دختربچه اعجوبه

more_horiz
با تشکر از نگارنده ، یعنی توی مملکت ما از این اعجوبه ها وجود نداره که شما برید سراعشون و مشهورشون کنید، من تصور می کنم وجود داشته باشن.

more_horiz
ضمن عرض ارادت خدمت داش امین گل باس عرض کنیم که حرف داش سهیل عزیزمون خیلی جای تامل داشت 12

more_horiz
sohailsoltani wrote:
با تشکر از نگارنده ، یعنی توی مملکت ما از این اعجوبه ها وجود نداره که شما برید سراعشون و مشهورشون کنید، من تصور می کنم وجود داشته باشن.

یکی شون من 22

more_horiz
mahsa wrote:
sohailsoltani wrote:

یکی شون من 22

آره والا " دومیشم من 4
سومی ی ی ی ی ی ی ی ی " !!!
سومی نبود ؟ نبوووووووووووووود ؟
سومی یک
سومی دو
سومی سه

خب بابا سومیشم خودم 3

more_horiz
برو کنار فائزه 4
هل نده دختر 3 شماره 2 رو گرفتی می خوای 3 رو هم بگیری؟ 11
شماره 3 سحر شد 22

more_horiz
چرا همش دخترا 23 .من شماره 1 پسرام!!!!!!!!!!!!!!!

more_horiz
البته شانس هم توي شهرت و محبوبيت اين بچه ها بي تاثير نبوده
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply