خانوم بار نيسان چيه؟
اينا مايع ظرفشويي تاژه
چرا اينهمه خريدين؟
والا من تاژ رو با تريلي هم ميخرم. يه تريلي تاژ تو خونه باشه ضرر نداره.
مايه ظرفشويي تاژ بهترين در دنيا.
گفتار صادقانه در تبليغات تاژ افتخار ماست

پسري بودم كه اسم نداشتم با دختري آشنا شدم كه وجود نداشت به شهري رفتيم كه آدم نداشت به رستوراني
رفتيم كه غذا نداشت با قاشق چنگا لي غذا خورديم كه دسته نداشت اون غذا اصلا مزه نداشت ولي سر كار
گذاشتن شما خيلي مزه داشت

يه پسر خوب : 1 تنها يي س ينما مي ره 2 بعد از تك زنگ سراغ تلفن نم ي ره 3 موقع برگشتن به خونه ماش ينش
بوي ادكلن زنونه نم ي ده 4 تو كلاس دانشگاه تا شعاع 3متري ه يچ خانوم ي نم ي ش ينه 5 پس از اتمام صحبت
گوشي تلفن رو بوس نمي كنه 6 وقتي مي ياد خونه قرمزي رژ لب رو صورتش ديده نمي شه
بوسه يعني اتصال س يم ها ي مثبت و منف ي يك جر يان برق 66000 ولت ي كه اگه ز ياد طول بكشه ف يوز مركز ي
بدجوري ميزنه بيرون!!

الهي تو بميري من نميرم … سر قبرت بيام پارتي بگيرم … الهي سرخك و عريون بگيري … تب مالت و بلاي
جون بگيري .. الهي از سرت تا پات فلج شه … كمرت بشكنه ، دستت سقط شه … الهي حصبه بگيري … سر راه
بيمارستان بميري .. الهي كوربشي چشمات نبينه … بميري ، گم بشي ، حقت همينه ! الهي آسم بگيري ….هنوز
كه زنده اي ، پس كي ميميري؟ الهي شوهر ايدزي بگيري … بفهمي كه داري از ايدز ميميري ! به در بردي از اينها
جان سالم … الهي درد بي درمون بگيرين

يك روز توي جهنم ميبينمت .آخه هر دو جهنمي هستيم : تو به جرم اينكه قلب منو دزديدي و من هم به جرم
اينكه تو رو پرستيدم

اگه نيوتن قبل از مرگش صورت ماه تو رو مي ديد معناي حقيقي جاذبه رو مي فهميد
عشق يعني كوچك كردن دنيا به اندازه يك نفر و بزرگ كردن يك نفر به اندازه دنيا.

وقتي صدام مي كني آرزو مي كنم كاش كر بودم تو كه لال نمي شي ...

پيغام گير تلفن يه بچه لات :
حاجيتون رفته ددر ، بعد از سوت بلبلي فرمايشتون رو بكنين ، جيك ثانيه جيرينگي تيليف ميزنم ، جمالتو
دربست عشقه ، زت زياد

جوايز قرض الحسنه بسيجيان :
99 تسبيح به 100 نفر ، 100 عدد جانماز به 99 نفر ، 200 متر چپي ه به 400 نفر ..هر نفر 5 متر هر 5 ميليمتر
ريش در هر روز 1 امتياز
آخرين مهلت تا پايان هفته بسيج
جايزه ويژه : يك قبر در قطعه شهدا

اميدوارم امشب در عميق ترين لحظه خوابت احساس كني جيش داري...!!!

آنگاه كه ابراهيم سر اسماعيل را بر زمين گذاشت ندا آمد كه ابي ولش كن تو در مقابل دوربين مخفي هستي
اشخاصي كه به اجبار مي كوشند جالب باشند بيشتر از همه نفرت انگيز مي شوند!!

خداحافظي آدمهاي فضايي از انوشه انصاري:$%$#%^&@ ترجمش:حي خانوم كجا كجا

در پي حملات هواي اسرائيل به لبنان دولت ايران براي ياري رساندن به حزب الله علي دائي را به عنوان مترسك
براي ترساندن خلبانان اسرائيلي به لبنان ارسال كرد
نفرينه جديده جديد : الهي عقل بچه ات به ميرزاپور بره . قدش به كعبي . دماغش به عنايتي . موهاش به چلنگر .
بي خواصيت يش به علي داييييييييييييي

زن مثل كراوات مي مونه از يه طرف به آدم قشنگي مي ده از طرف ديگه هم آدمو خفه مي كنه...
شب يه بس يجيه به آسمان نگاه م ي كرده م ي بينه ستاره ها بهش چشمك م ي زنن . سرشو م ي اندازه پا يين
مي گه استغفرالله

به يكي ميگن: يك جمله بگو كه توش سه تا دروغ باشه !!!
ميگه: دانشگاه آزاد اسلامي

بسيجيه ميره لاس وگاس ، زنگ ميزنه به خانمش ميگه : فكر كنم شهيد شدم ؟! خانمش ميگه چرا؟ ميگه :
آخه اينجا بهشته

هر چي زنگ مي زنم آنتن نميده جات بده به مامانت بگو جاتو عوض كنه.

زيبا....جادار....مطمئن!!!! (دروازه فوتبال ايران)

پسر دهاتيه تازه اومده بوده تهران، همون روز اول تو وليعصر چشمش ميافته به يكي ازين دخترا ي با حال
تهران با هفت قلم آرايش م ي افته خلاصه پسره مياد جلو، خيلي مودب ميگه : ببخشيد ... جسارتاٌ عرضي
داشتم. دختره ميگه : بفرماييد . پسره آب دهنشو قورت ميده، ميپرسه : ببخشيد، اين دوست دختر كه ميگن
شماييد؟

به اشتياق اولين دانه برف . به تحمل اخر ين برگ پا ييزي . به كرما ي تن خورش يد و به ز يبايي اسمان قسم م ي
خورم كه سر كاري!!!

علم ثابت كرده كه شكر در اب حل م يشه.پس ه يچوقت ز ير بارون راه نرو چون ش يرين تر ين دوستمو از دست
مي دم

سلام اين اس ام اس صرف
و ارزش قانوني ديگه اي نداره . شب بخير

مي دوني ضدحال چيه!!؟ تولدت 30 اسفند باشه!! هرچهار سال يه بار!!

انوشه انصاري به زمين بازگشت: ناسا اعلام كرد: از اون بالا كفتر مي آيه يك دانه دختر مي آيه!!!

اگه مردنگي رنگ باخته
اگه عشق فراوش شده
لگه همي مردم نامرد شدن
اگه دخترها بي معرفت شدن
اگه زندگي بي معنا شده
به تو چه مربوطه تو فقط جواب اس ام اس منو بدهم
دستام خسته شدن، پاهام تاول زدن، از كمر افتادم، د يگه جون ندارم . دارم م ي م يرم. اگه م ي شه از اند ي بپرس
خوشگلا تا كي بايد برقصن؟

اون چيه كه هر چي پسرا مي برن جلوتر دخترا بيشتر جيغ مي كشن؟؟؟
..........سوسك

بسيجيه عاشقه دختره مي شه شماره تلفن مسشجد رو بهش مي ده!!!

كي از فرشتگان مامور شد تا برود از حوا بپرسد كه چرا از ميوه ممنوعه خورده. حوا كه نميتوانست به اين سوال
جواب دهد، فرشته را پيش آدم فرستاد . آدم لحظهاي مكث كرد، چون كسي را نديد پس با صداي بلند گفت :
حميييييييد

دختر و قتي م يخواد بيرون بره . پنج ساعت و ن يم آرايش ميكنه هفتاد نوع لباس عوض ميكنه . ده جور عطر به
خودش ميزنه بعد ميره بيرون و يه ربع بعد بر ميگرده
پسر وقت ي م يخواد بيرون بره . يه ربع لباس مي پوشه و تا بفهمي چي شده سريع پريده توي خيابون و ده ساعت
بعد بر ميگرده

از مزرعه اي مي گذشتم ، پير مردي رو غمگين ديدم با چند هكتار زمين باير و يك گاو آهن خالي . از او پرسيدم
مي خونه!!!! sms چرا ناراحتي پدر جان، چرا شخم نمي زني تا دانه بكاري . گفت : آخه گاوم داره

به يك دختر خانم جوان و تحص يلكرده مسلط به زبان فرانسه , خوش برخورد و خوش بيان با ظاهر ي
آراسته و آشنا با موسيقي كلاسيك و تبحر در نواختن پيانو , جهت نظافت منزل نيازمنديم

روباه ميره زير درخت به كلاغه ميگه به به چه سري چه دمي ...كلاغه ميگه زر نزن من خودم دوم دبستانم

آخونده فتوا داده قبل از اينكه آب بخوريد، 3 بار بايد بسم الله بگيد، چون توي آب 3 تا جن داره، دو تا
اكسيجن و يه دونه هيدروجن.