Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionطرز تهیه ی یک شوهر مرغوب Emptyطرز تهیه ی یک شوهر مرغوب

more_horiz
برای تهیه این عنصر ، در ابتدا ی کار باید سیلیکات جهیزیه را با نیترات ارث بابا مخلوط کرده ، پس از مدتی متصاعد می شود برای مرغوبیت بیشتر این عنصر می توان از زبان چرب و نرم هم به عنوان کاتالیزور استفاده کرد .

این عنصر در طبیعت به صورت آزاد یافت می شود که با استفاده از ابزار خاصی باید آن را به سرعت ذخیره کرد .

به خصوص که این عنصر نسبت به عنصر مکمل خود حدود یک میلیون واحد کاهش مقدار دارد .

خواص فیزیکی : جنس آن بسیار سخت است که البته می توان آن را باکمی سولفور زرنگی نرم کرد. زیرا به سرعت در برابر ابراز احساسات واکنش نشان می دهد

ذکر است نوع خوش ترکیب آن در طبیعت کمتر یافت می شود .

خواص شیمیایی : بعضی از این عناصر با خورده شیشه همراه بوده و ناخالصی دارند ، برای خالص شد نشان کافی ست آنها را در یک سیستم سر بسته به نام اتاق قرار دهید .بدین خاطر که این عناصر قابلیت مفلوک شدن دارند . ( چکش خورانند )

از ابزاری نظیر تبر استفاده کرده و آزمایش را انجام دهید در اثر این واکنش گاز فریاد و امواج غلط کردم متساعد می شود سپس این عنصر به صورت رسوب در گوشه ی اتاق ته نشین می شود که این رسوب نسبت به عنصر اصلی از مرغوبیت بیشتری برخوردار است

descriptionطرز تهیه ی یک شوهر مرغوب EmptyRe: طرز تهیه ی یک شوهر مرغوب

more_horiz
مواد لازم برای درست کردن زنها

.
.
.
.
.
.
.
.
.

مواد خودتون رو بیخود خراب نکنید چون زنها درست بشو نیستند :[نیشخند]: 21 :flower: :{قاه قاه}:

more_horiz
(این پست به مزاح نوشته شده و ویژه ی آذر میناست و جسارت به هیچ مردی منظور نبوده " حتی خود آذر مینا جان )

آفرین آذر مینا " شما به موضوع خیلی خیلی مهمی اشاره کرین که من از قلم انداخته بودم ..

بله البته که خانوما با مواد آشغال زمینی درست نمیشن ..
راستش موقعی که ما داشتیم مجوز ساخت میگرفتیم خدا گفت : (( با توجه به اینکه روم به دیوار " روم به دیوار " جنسای ایرانی همیشه به درد نخورن ؛ فقط میتونین از پس ساختن مردا بر بیاین .. ))
ولی خب ساخت خانوما رو به دست ایرانی ها که هیچ ؛ ژاپنیام میگن ما نمیتونیم به این جنس مقدس جسارت کنیم و دست به ساختش بزنیم ..
واسه همین خدا گفت برا اینکه به ذات پاک و مقدس این موجود دوست داشتنی خدشه ای وارد نشه ؛ خودم میسازمش 🎅

پس بهتره به گفته ی آذر مینا به فکر ساختن زنا نباشین .. :D

more_horiz
آفرین به فائزه خانوم
دقیقا منظور بنده هم همین بود
راستش رو بخوای چند شب پیش یه مهمونی داشتیم که تمام طایفه دعوت بودن و من که عادت دارم یه کمی مسائل گیج کننده رو پیش بکشم وقتی دیدم یکی داره از جن میگه اون یکی لطیفه میگه و....
من رو به یکی ز خاله هام گفتم که زنها آدم نیستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با اجازتون سر خاله ما هم از عصبانیت داشت مثل قطار صوت میکشید(هرچند منظور من همون چیزی نبود که اون برداشت کرده بود)
خلاصه بعر از یه ده دقیقه ای که همه رو (مردا و زنها رو به جون هم انداخته بودم و تنها بحثمون همین شده بود)
چون دیدم که اوضاع داره بدریخت میشه و دمپاییها هم دارن یواش یواش بهم کج کج نگاه میکنن حقیقت رو و یا به عبارتی جواب مساله رو لو دادم که این بود
گفتم چون زنها حوا و این مردها هستن که آدمن
..............
خلاصه فائزه خانوم وباقی خانومهای محترم ایران فروم. از دست بنده حقیر ناراحن نبشین چون که اولا قصدی نداشته و ثانیا من چه سر کار چه تو خونه و چه دانشگاه بیشتر طرف خانومها رو میگیرم تا مردا(البته این فکر رو نکنین که به خاطر پستی بوده که نوشتم ها .نه این جور هم نیست چون من اونقد جرات دارم که اگه اشتباهی کردم و کسی ازم ناراحت شد هم حقیقت رو بگم و هم از طرف عذر خواهی کنم)
یا حق
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply