Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند Emptyبنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند

more_horiz
زبان فارسی از آن زبانهاییست که برای هر چیزی جون میده الا برای اینکه بخواهی مقصودتو به طرف حالی کنید . با من مخالفید ؟ خیلی مخالفید ؟ خیلی خیلی ؟ خوب پس این گزارش رو از یک خبرنگار جنگی در دوره ی جنگ بخونید (البته بازنویسی شده توسط فرهنگستان ادب و زبان پارسی :[نیشخند]: ) تا ببینید حق با من هست یا نه ؟
هموطنان عزیز سلام من از حاشیه ماشیه ی رودخونه مودخونه ی پر افتخار مفتخاره کارون مارون با شما صحبت محبت میکنم.نیرو میروهای عراقی با تمامی تجهیزات مجهیزاتشون در حال عبور مبور از این خط مط مرزی هستن.اما دلاور ملاور مردان ما با شلیک ملیک سلاح ملاح خود این کار مارها رو براشون سخت مخت کردن و......

میگویند اوریانا فالاچی در مصاحبه ای با شاه ازو پرسید :چرا در زبان فارسی اینقدر کلمات بی معنی و لی همراه وجود داره ؟ مثل پنیر منیر ، کره مره ؟
شاه هم در جواب گفته : زبان پارسی یک زبان کامل و خالص است . این حرفها مال لات و پاتها و آشغال ماشغالهای فرهنگیست.

البته این سوالو خانم فالاچی کجا و چه وقت و در چه حالتی از شاه پرسید اونو دیگه خدا میدونه .اصولا خانم فالاچی خیلی دوست داشت در جاهای خاص سوالهای خاص بپرسه و جوابهای خاص بگیره.:D

descriptionبنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند EmptyRe: بنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند

more_horiz
شاه هم در جواب گفته : زبان پارسی یک زبان کامل و خالص است . این حرفها مال لات و پاتها و آشغال ماشغالهای فرهنگیست.

:{قاه قاه}:

سبک نوشتن شما واقعا نمونه بارز یک تلخخند هستش که توی توضیح انجمن هم اومده :king:

descriptionبنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند EmptyRe: بنا کردم از نظم کاخی بلند / که از باد و باران نیابد گزند

more_horiz
سلامی چون مهر بر جناب شاهين عزیز
بسیار زیبا ، مثل همیشه
فقط کاش بیشتر بنویسید و ما رو بهره مند کنید
آسمون قلمتون سبز و دشت دلتون بهاری باد
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply