Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionآموزش جامع کسب در آمد از اینترنت Emptyآموزش جامع کسب در آمد از اینترنت

more_horiz
سلام

امروز میخوام روش های کسب درآمد از اینترنت رو براتون به طور کامل شرح بدم ولی در ابتدا باید چند نکته را براتون شرح بدم.

1-من خودم دومین سال است که وارد این عرصه شده ام و از اون دسته ادمهایی هستم که تا چیزی رو نبینم و تجربه نکنم باور نمیکنم.پس در اینجا هر چی میگم حاصل تجربیات خودم است.
2-من قبلا دارای سایت بودم و جزوه های آموزشی به صورت کامل پخش میکردم ولی بعضی از افراد سودجو از انها سو استفاده و انها رو با قیمت گزاف در قالب cd در اینترنت میفروشند که باید بگم این اموزشات کاملا رایگان است.
3-شما در مراحل کار نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای ندارید.
4-برای هر کاری شما نیاز به سرمایه دارید ولی در اینجا فقط صبر و پشتکار لازم است.
5-اگه خدای نکرده از اون دسته آدم های خیالاتی هستی که فکر می کنی یه شبه می شه پول دار بشی و دیگه همه چی حله بهتره این مطلیب و کلا کارو بی خیال شی چون هر کاری حداقل اولش یکم سرمایه می خواد حالا اون سرمایه یا پوله یا دانشه یا صبره که در اینجا سرمایه اولیه شما یکم صبر برای خوندن قسمت های مختلف این مطلبه همین ! با آرزوی موفقیت برای تک تک دوستان خوبم در دنیای بزرگ نت ! و در اینجا فقط یه سخن از بیل گیتس که میگه:آینده از ان کسانی هست که تجارت الکترونیک رو جدی میگیرند!
6-اینجا را با این شرکت های گلدسکویتی اشتباه نگیرید و ما همچین فعالیت های نداریم و دوباره متذکر میشم که یرای این کارا نیاز به سرمایه ای ندارید.

خوب حالا میریم سراغه توضیح مطالب ، قبلش اجازه بدین یک موضوع رو صادقانه بیان کنم که چرا دارم این کار رو می کنم و نتیجه چند ین هفته کار و امتحان سایت های مختلف و سرچ مطلب راجع به کسب اینترنتی(که اکثرا چرتند .... ) رو اینقدر راحت و یک جا در اختیار شما دوستان قرار می دم ؟!!

جواب صادقانه : اگه دوستان لطف کنن موقع ثبت نام در سایت ها منو به عنوان معرف به سایت معرفی کنن (hasper) من هم از جانب کار شما بهره ای می برم که اونم در سایت های مختلف متفاوته که اگر این کار رو کنین هم پولتون حلال تره (اینجا هم حلالی حرامی هست ...؟ بله همه جا و تو هر کاری هست خوش تیپ) هم حق زحمت منو به نوعی ادا کردین هم باعث دلگرمی بیشتر برای ادامه کار خواهید بود چون ما با هم دیگه خیلی کار داریم در ضمن این سیکل کارییه که شما هم انتخاب کردی پس اگه به نوعی بپیچونی خودتم پیچونده می شی(قانون طبیعت) !

پس اگه حرف های بالا روقبول دارید شروع میکنیم.

انواع روشهای کسب درآمد اینترنتی

1. PTC

2. PTR

3. Surf

4. PTS

5. Offer

1.PTC :

PTC مخفف (pay to click) به معنی پرداخت برای کلیک کردن است . در این روش شما با کلیک کردن روی سایت های مشخص و بازدید کردن از آنها به مدت کوتاهی مبلغی دریافت می کنید.

2.PTR :

PTR مخفف (pay to read) به معنی پرداخت برای خواندن است . در این روش شما ایمیل هایی دریافت میکنید که درون آنها آدرس سایتهایی(URL) وجود دارد که مانند روش PTC با آنها برخورد میکنیم .

3.Surf :

در این روش ما بر روی URLموجود در این بخش کلیک میکنیم در صفحه باز شده سایتهایی که جنبه تبلیغی دارند به تناوب نشان داده میشوند و این بازدید با پرداخت مبلغی به شما همراه است.

4.PTS :

در این روش شما با ثبت نام در سایتهای مشخص شده پول دریافت میکنید .

5.Offer :

در این روش شما با دانلود کردن toolbar مخصوص و ثبت نام کردن از طریق آن در سایتهای موجود پول دریافت میکنید .

من در اینجا فقط ptc را اموزش میدم.چون هم راحت تر هست هم درامد بیشتری دارند.

این سوال براتون پیش میاد که چرا این سایتها به ما پول میدن.این سایته با گرفتن تبلیغ از شرکتهای مختلف ازشون پول میگیرن وشما با دیدن اون تبلیغ که سایت لینکشو به شما میده 1/. درصد از اونو به شما میده(فکر نکنید کمه
حدودا بین 1 تا 10 دلار برای هر تبلیغ میشه)

باز کردن یه حساب الکتریکی

شما برای اینکه بتونید درامدتون رو یه جا جمع کنید و تو یه حساب بریزید.دو حساب معتبر وجود دارند paypal و alertpay که من در اینجا alertpay میدم چون همه سایتها قبولش دارند.
نکته:به دلیل تحریم بودن ایران هنگام باز کردن حساب باید شما خود را یک امریکایی معرفی کنید.میتوانید از vpn ها وا یا برنامه های تغییر ip استفده کنید.سایت paypal اگر بفهمد که شما با ip ایرانی وارد شده اید حساب شما را محدود میکند.ولی در alertpay همچنین مشکلی وجود ندارد وشما میتوانید با ip معمولی وارد شوید.

طریقه ثبت نام در alertpay

1- لینک روبرو رو انتخاب کنید [You must be registered and logged in to see this link.]

2-بعد روی عکسی که بالاش نوشته Personal Account کلیک کنید.

3-در صفحه بعد روی گزینه SING UP NOW زیر عکسی که بالاش نوشته Personal Starter Account کلیک کنید.

4-در صفحه بعد گزینه Personal Starter رو تیک بزنید و یک کشور انتخاب کنید تجه داشته باشید که کشور عزیزمان بدلیل مسائل سیاسی در تحریم می باشد بانک های اینترنتی آنلاین قبولش ندارند یک کشور به دلخواه انتخاب کنید.مثلا آمریکابعد گزینه NEXT را بزنید.دقت کنید که حتما این جمله در بالای صفحه زیر گزینه Home نوشته شده باشه Referred By: heydar aghaebrahimi samani من معرف شما هستم شما بدون معرف نمیتونین عضو بشین.

5- در قسمت First Name یك نام خارجی وارد كنید. مثلا Susan یا Marko

6- در قسمت Last Name یك فامیل خارجی برای خود انتخاب كنید. مهم نیست كه این نامها واقعی باشند یا خیر. مثلا انتخاب كنید McNamara

7- در قسمت Phoneهم یك شماره تلفن بدهید.

8- در اینجا Address 1 یك آدرس وارد كنید مثل : Carl of Ossietzky road 53 02826 Goerlitz

9- در این قسمت یك شهر را انتخاب كنید City / Town : مثل Berlin

10- Region اینجا بنویسید : N/A

11- Postal Code: و حال یك كد پستی 10 رقمی بنویسید. و سپس كلید Next را بزنید.

12- در صفحه بعد در قسمت Email Address ایمیل خود را وارد كنید.

13-در قسمت Re-enter Email Address دوباره ایمیل خود را ارد کنید.

14- در قسمت Password یك پسورد برای خود را وارد كنید مثل 123456

15- . در قسمت Re-enter Password پسورد بالا را تكرار كنید.

16-در قسمت Transaction PIN باید یک کد برای نقل و انتقال پول خود انتخاب کنید ، این پین امنیتی حساب شما می باشد،فقط شما آن را می دانید این پین می تواند از 4 تا 8 عدد باشد.

17-در این قسمت Re-enter transaction PIN دوباره پین خود را وارد کنید.

18- حال باید به 2 سوال كه از خود می پرسید و آنرا در سایت ثبت می كنید پاسخ دهید. فراموش نكنید كه ایمیلی را كه در سایت ثیت نمودید و پسوردی را كه چند لحظه پیش انتخاب كردید و پاسخ سوالاتی كه هم اكنون وارد خواهید كرد را در جایی یادداشت نمایید زیرا بعدا به آنها نیاز خواهید داشت.

19- در قسمت Question 1 یك سوال برای خواد انتخاب نمایید. مثلا آخرین سوال را انتخاب كنید كه نوشته City Of Birth? كه یعنی در كدام شهر متولد شده اید.

20- در قسمت Answer 1 یك جواب به سوال فوق بدهید. مثلا بنویسید Tehran یا shiraz و یا حتی مثلا berlin . مهم این است كه بعدا یادتان باشد كه به این سوال چی جواب داده بودید

21- در قسمت Question 2 باید یك سوال دیگر هم مطرح نموده و به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال What is your favorite animal? را انتخاب نموده و نام یك حیوان را در مقابل آن بنویسید.

22-در قسمت Third Party Information گزینه NO را انتخاب کنید.

23- و سپس حروف و اعدادی را كه در پایین صفحه مشاهده می كنید را وارد نموده و پس از تیك زدن گزینه I agree to AlertPay’s بر روی Register كلیك كنید

24- در صفحه بعد چنین پیامی را مشاهده خواهید كرد :

Thank you for registering with AlertPay!

An email has been sent to the email address you entered. Please log in to your email account and click on the link to validate your email to continue the registration process.

لینک فعال سازی به ایمیل شما فرستاده می شود.

اگر چنین پیغامی مشاهده نشد یعنی اینكه یكی از موارد را اشتباه وارد كردید كه باید آنرا اصلاح نمایید.
طریقه انتقال پول به حساب شما در ایران را در اخر توضیح میدنم

چند سایت بسیار معتبر که به ازای هر کلیک 1 دلار میدن
[You must be registered and logged in to see this link.]

چند سایت بسیار معتبر که به ازای هر کلیک10 دلار میدن

باید به حضور انورتون برسونم که سایتهای زیادی در این زمینه وجود دارند.ولی هیچ پولی نمیدن.تنها سایتهای که در بالا معرفی کردم خودم ازشون نتیجه گرفتن.اگر دوستان مایل باشند سایتهای بیشتر در پست های بعد معرفی میشود.

اموزش کار در یکی از این سایتها

خلاصه و مفید! در این سایت شما به اعضا هر كلیك 1 دلار میگیرید، یعنی هر کلیک 1000 تومان! بعلاوه، به ازاء هر زیر مجموعه 10 دلار هدیه میگیرید. هنوز تموم نشده! از كلیكهای زیر مجموعه ها هم 50% پورسانت میگیرید!
عضو شوید و تنها روزی چند دقیقه روی بنرها کلیک کنید (متوسط 15 بنر)

توضیحات بیشتر و تکمیلی رو میتونید در ادامه مطالعه کنید. البته شاید نیازی خاصی هم به اونها نداشته باشید، ولی خوب برای آشنایی با طرز کار سیستم یه نگاه اجمالی داشته باشید. موفق باشید
آینده از آن كسانی است كه تجارت الكترونیك را جدی بگیرند.

جهت عضویت روی این عکس کلیک کنید..

یک حساب ساده :

به شما تا سقف 15 تبلغ واسه کلیک میدن البته هر روز باید کلیک کنید، میانگین میگیم 10 تا! شما 10$ با کلیکل خودتون بدست میارین هر زیر مجموعه هم 5$، و با داشتن 10 زیر مجموعه میتونین در ماه کلیک خودتون 300$ + جایزه ثبت نام 100$ + کلیک زیر مجموعه 1500$ = 1900$ معادل 2 میلیون تومان در ماه!

با این روشی که من معرفی میکنم شما حداقل میتونین در ماه 1000$ بدون هیچ زحمتی بدست بیارین. فقط احتیاج به کمی وقت داره. فقط می خواد روزی چند دقیقه وقت بزارید. بعدش ماهیانه كم كمش 700 هزار تومان كار كنی و در صورت كار بیشتر یعنی دو ساعت و آپگرید حساب (میتونید نوع حساب خودتون رو ارتقاع بدین که البته این کار پولیه، ولی حساب عادی کاملا رایگان است) خودتون یه 5 میلیون تومانی در ماه بگیرین! شوخی نیست كمی صبر كنید با چشمان خودتون میبینید.

خوب بریم سر اصل مطلب :

یک سایتی سایتهای تبلیغاتی هستکه در این سایت باید روی تبلیغات کلیک کنید. آگهی در روز در قسمت سورف به شما می دهد که در هر کلیک 30 ثانیه ای به شما یک دلار پرداخت می کند.

برد شما در رفرال و زیر مجموعه هاست

جالبش اینجاست که از زیر دستیهای زیر مجموعه هم پول میبرن. اینو بگم زیر مجموعه شما هم كه كار كنن بهتون پول میریسه اگر 100 نفر زیر مجموعه داشته باشی هر روز هر كدومشون 10 دلار كار كنن مثلا اگر 1 یك درصد به شما برسه یعنی هر 10 دلار یك دلار به شما برسه میدونید چقدر میشه 100 دلار بدون زحمت اونم همیشه خدایش عالیه .

به راحتی خودتون عضو بشین اصلا كاری نداره هیچی یه كوچولو با كامپیوتر آشنا باشید میتونید عضو بشین حالا
من یه آموزش كوچولو گزاشتم خوب دقت كنید...

پس از وارد شدن به سایت در منوی بالایی سایت بروی گزینه Register و یا همان create account کلیک کنید .

مرحله دوم : ( ثبت نام )
پس از وارد شده به صفحه وارد کردن مشخصات ، به ترتیب اطلاعات زیر را از شما میخواهند که پر کنید .
- Username ( نام کاربری ) : در این قسمت میبایست یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید ، که میتواند شامل حروف و عدد نیز باشد .

- Password ( رمز عبور ) : در اینجا یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب می کنید .

- Verify Password ( بازبینی رمز عبور ) : رمز عبوری را که انتخاب کردید مجددا در این قسمت میبایست وارد کنید .

- Referrer ( معرف ) : این قسمت بصورت اتوماتیک پر شده و معین کنند معرف شما میباشد . ( شما برای ثبت نام نیاز به معرف دارید ، که در این قسمت بعنوان معرف شما جهت ثبت نام اعلام شده است )

- Your Name ( نام شخصی ) : نام و نام خانوادگی خود را در این قسمت بصورت لاتین وارد کنید .
- Your E-mail Address ( پست الکتریکی شما ) : در این قسمت یک ایمیل معتبر وارد کنید ، زیرا پس از این مرحله ایمیل تائید به آن ارسال میشود .
- Country ( کشور ) : کشور خود را مشخص کنید . در میان کشورها ایران نیز موجود میباشد .
- I accept the Terms of Service ( قبول قرارداد و شرایط )‌ : در این قسمت گزینه Yes , I Accept را انتخاب کنید .

در آخر بروی کلید Create Account کلیک کنید . در صورتی که تمامی اطلاعات رو کامل و صحیح پر کرده باشید به صفحه ی دیگری شما را ارجاع میدهد که در آن به شما اعلام میشود که ، ثبت نام با موفقیت انجام شد و میبایست برای تکمیل و تائید ثبت نام ایمیل خود را چک کنید و بروی لینکی که در آن قرار داده شده کلیک کنید . پس از آن میتوانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت و صفحه کاربری خود شوید .

روش كار با سیستم
دریافت پورسانت :

پس از اینکه درآمد شما به سقف 1000 دلار برسد با رفتن به قسمت Withdraw می توانید به آسانی پورسانت خود را بروی یکی از حسابهای paypal و یا alertpay دریافت کنید . برای دریافت این مبلغ مستلزم این میباشد که شما یکی از این حساب ها را داشته باشید و یا به حساب دوست و آشنایان خود انتقال دهید . بزودی روش ایجاد اینگونه حساب ها و دریافت پورسانت به ریال به شما عزیزان آموزش داده شده.

به ازای هر کلیک شما در قسمت viwe ADS یک دلار میگیرین و با عضو کردن هر زیر مجموعه 5$ میگیرین و سقث پرداخت 1000$

روش کار به صورت خلاصه:

۱- عضویت در سایت مورد بحث از طریق دعوت نامه‌ای که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم.

۲- ورود به پنل کاربری، رفتن به صفحه VIEW ADS و کلیک بر روی لینک‌های تبلیغاتی ارائه شده.

3- بعد از کلیک بر روی لینک‌های تبلیغاتی و پس از گذشت ۳۰ ثانیه در بالای صفحه چهار عدد نشان داده می‌شود که شما می‌بایست با توجه به پیغام ارائه شده در سمت چپ آن بر روی عدد مربوطه کلیک کنید ، به عنوان مثال اگر عبارت Click 5 را مشاهده کردید و در مقابل آن چهار عدد نمایش داده شد باید بر روی عدد ۵ کلیک کنید تا پورسانت محاسبه و در حساب شما درج شود، علت این کار جلوگیری از تقلب‌های احتمالی و استفاده از انسان واقعی برای مشاهده تبلیغ می‌باشد.

۴- در نهایت به ازای هر کلیک ۱ دلار در حساب شما منظور می‌گردد. نکته مهم اینکه در اوایل کار شما با محدودیت ۱۳ لینک تبلیغاتی در روز (یعنی کسب درآمد ۱۳ دلاری) روبه‌رو هستید که می‌بایست با فعالیت مستمر و معرفی سایت به دوستان خود به آن بیفرائید.

دقت داشته باشید پس از عضویت به صفحه VIEW ADS بروید و بر روی لینک‌های تبلیغاتی کلیک کنید ، دو یا چند لینک تبلیغاتی رو همزمان باز نکنید ، در هر صفحه ۳۰ ثانیه صبر کنید و بر روی شماره مورد نظر در

بالای صفحه که پیشتر توضیح داده شد کلیک کنید. در غیر این صورت پورسانت شما محسابه نمی‌گردد.

در صفحه Account می‌توانید میزان درآمد کسب شده خود را با جزئیات مربوطه ملاحظه کنید. در صفحه Promote می‌توانید دوستان خود را توسط لینک اختصاصی به عضویت و زیر مجموعه خود درآورید.

نکته مهم اینکه فقط یک‌بار در سایت عضو شوید چون در غیر این صورت از طریق IP شناسایی شده و ممکن است اکانت شما مسدود گردد.

دوستان توجه كنن شما میتوانید با آپگرید حساب خود تعداد كلیك ها را به 3000 كلیك در هفته برسانید و بعد ها بیشتر حتی ولی باید اول صبر كنید حسابتون به 1000 دلار برسه.(روش اپگرید کردن اموزش داده میشود.)

پیشرفت کار و درآمد بیشتر با Upgrade کردن

سایت ها امکاناتی از جمله اپگرید و خرید زیر مجموعه از خود سایت را در اختیارتون میزارند مثلا upgrade میتونه شمارو جز افراد خاص یا افراد طلایی (Premium member) کنه که مزیت های برتری نسبت با افراد معمولی (User/Standard member ) داره که این مزیت ها عبارت است از :

1.پولی که از بابت کلیک بر روی تبلیغات به دست میارین 2 یا 3 برابر شه
2.تعداد تبلیغاتی که باید روشون کلیک کنید بیشنر میشه
3.پولی که از بابت زیر مجموعه هاتونم به دست میارید افزایش پیدا میکنه
4. وقتی پولتون رو از سایت میخواید برداشت کنید بین 1 تا 48 ساعت کاری بهتون پرداخت میشه که یکی دیگه از برتری هاش هست چون که برای افراد معمولی برای پرداخت پولشون بین 2 الی 5 روز کاری یا شایدم بیشتر صورت میگیره خوب حالا میریم سراغ نحوه اپگرید کردن : برای این کار باید مبلغی به سایت بپردازید که باید از الرت پی پرداخت کنید تا شمارو به مدت یک سال up کنن قیمت پرداخت هم در سایت ها با هم فرق داره پس به این نتیجه میرسیم حتما خودمون رو اپگرید کنیم تا درامدون به طور باور نکردنی افزایش پیدا کنه پس وقتی از سایت ها پول دریافتی تون رو به الرت پی ریختین از اون مبلغ صرف up کردن خود در سایت مورد نظر کنین !

یک نکته خیلی مهم 2-3 تا از سایت ها برای دریافت پولتون بیشتر از 10 روز کاری طول میکشه تا پولتون رو بدن بنابر این حتما خودتون رو در این سایت ها up کنید تا پولتون رو در عرض 1 تا 48 ساعت پرداخت کنن .

بازم بهتون میگم وقتی از سایت ها پولتون رو دریافت کردید حتما خودتون رو up کنید(پولی رو که بابت Up می پردازین در مدت کمی جبران خواهد شد )

خریدن زیر مجموعه هم یکی دیگر از امکانات لذت بخش سایت هاست که مثلا میتونید از سایت مورد نظر 10 زیر مجموعه به مدت 1 ماه به قیمت 3دلار کرایه کنید که برای خرید هم باید از الرت پی اقدام به خرید ازشون کنید قیمت ها هم در سایت ها با هم فرق دارن. موفق باشین!

گرفتن زیر مجموعه (Downline) و در آمد بیشتر :

در این قسمت می خواهیم به اهمیت وجود زیر مجموعه (Downline) در این کار بپردازیم اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که شما به ازای کلیک های معرف های خود علاوه بر کلیک های خود از طرف سایت مبالغی رو دریافت می کنین بدین صورت که اگر فرد معرف شما روی لینکی کلیک کند که فرضا یک سنت مزدش باشد یک سنت هم به شما داده می شود اشتباه نکنید از پول فرد معرف شما کم نمی شود اون حقوق خود را می گیرد و شما حقوق خود را در واقع مزد معرفی خود را پس هر چه تعداد زیر مجموعه شما بیشتر باشد حقوق دریافتی و پیشرفت شما هم بیشتر خواهد بود و این پول علاوه بر پولی است که شما بابت کلیک های خود بدست خواهید آورد .

شما می توانید از طریق ساخت وبلاگی همانند این وبلاگ و یا توضیح حضوری به دوستان و آشنایان و بیان نحوه عملکرد در این کار(از طریق لینک هایی که سایت به شما می دهد.

برای خود زیر مجموعه جمع کنین .

و در اخر انتقال پول از alertpay به حسابتون در ایران.

باید گفت که به علت تحریم ایران امکان واریز وجه به صورت مستقیم به بانک های ایرانی وجود نداره ولی من 3 راه به شما پیشنهاد میکنم که حتما یکیش به شما میخوره.

1-اگر در خارج از کشور دوست یا اشنایی دارید پول را به حساب ان واریز کنید.

2-با ارسال مدارک یا به اصطلاح وریفای کردن حساب را به نام خودتان بزنید(این کار دشوار است)

3-و در نهایت اگر کارهای بالا برای شما مقدور نیست شرکتی مخصوص همین کار در ایران وجود دارد که با دریافت پورسانت کمی پول را از حساب alertpay شما برداشت و به حساب شما در یکی از بانکهای ایران میریزد.(من خودم از این روش استفاده میکنم.) ادرس سایت شرکت

descriptionآموزش جامع کسب در آمد از اینترنت EmptyRe: آموزش جامع کسب در آمد از اینترنت

more_horiz
سلام دوستان من دنبال یه سایت خوب و معتبر و پر بازدید میگردم که شرکتم رو توش معرفی کنم و درج آگهی کنم.برام مهم نیست که رایگان باشه یا پولی اعتبارش برام مهمه چون تبلیغ سرمایه گذاریه.ممنونم اگه کمکم کنید ممنونم
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply