Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionدانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا Emptyدانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا

more_horiz
در این کتاب ما خواهیم خوند که چطور گدایی به وجود اومد و بارون دیده شدن در این راه چه نقش مهمی رو ایفا کرد

[You must be registered and logged in to see this link.]

(سرقت شده از یه آدم ناآشنا!)
عیب نداره " بعدا بیشتر اشنا میشیم 61 ا

descriptionدانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا EmptyRe: دانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا

more_horiz
خیلی جالب بود 19
پیشنهاد می کنم این تاپیک فائزه خانم به عنوان هفته نامه ایمیل بشه برای همه ی اعضا

descriptionدانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا EmptyRe: دانلود سرگذشت گدایان باران دیده (طنز)ا

more_horiz
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بر دآش فرهاد عزیز
حالتون چطوره ؟ باورتون نمیشه که چقدر از ورودتون خوشحال شدم " کلی ذوق مرگ شدم " دآش کاوه کجاست ؟ حالش که خوبه ؟ بهش سلام برسون بگو فرومیا گفتین " از وختی که به ایران حکمله کردنو تصرفش کردنو مابقیش شد این گربه " ایرون کوچیک شدو خبرا زود میپیچه " بگو دم
حجره میشینه چشمشو درویش کنه که سند اینجا رفته پای قصت وامای معرفت
خلاصه اینکه دآش فرهاد ایشالله هرجا که هستین شاد باشین " یادتون همیشه پیش ما محفوظه
16 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply