Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا Emptyسلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا

more_horiz
ُ
سلام علیکم جمیعا
البته ظاهرا که جمیعنی وجود نداره " منظورم خودمو سپیده جونو احمد آقا و محمد علی اقا بود 3 ا
تا چشتون درآد 29 ا من اسممو عوض میکنم اگه برا فروم یه سری کاربر پایه پیدا نکنم 41 ا
برین اونور عصاب ندارمااااااااااا 56 ا
آخه وقتی یاسی به من میگه به بچه ها سلام برسون " خبر مرگم بیام اینجا به کی سلام برسونم آخه " آخه بگم معرفت سیری چند ؟!ا 76 ا
باشه " باشه اگه رقابت بی معرفتیه که ملت تا دم در بیانو منت نذارنو داخل نیان " بذارین بذارین خودم رئیس جمبون بشم " اونوخ خودم جواب همتونو میدم ؛ بذارین رئیس جمبون بشم 61 ا

descriptionسلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا EmptyRe: سلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا

more_horiz
فایزه سلام ابجی البته اگه به مطالب ارسالی دقت کرده باشی فکر کنم حیران

از این قاعده مستثنی است

ولی در مورد دگر دوستان من خوشبینانه نگاه میکنم

و میدونم دوستان معزز چون ماه ضیافت و ماه نزول رحمت واسعه خداست بیشتر

به طاعات وعبادات مشغواند واینکه کمتر یه فروم میان چون شبها مناجات و انس رحمانی

دارتد وروزها هم کار و خواب واستراحت

واین جدا باعث شده من حیران از داشتن چنین دوستانی خرسند باشم

وبه فال نیک میگیزم

در ضمن فایزه جان ازتون خواهش دارم اگه با یاسی خانم تماس حضوری و یا کلامی دارید

سلامهای گرم وصمیمانه منو به ایشان برسونبد وبگید

بگید دعاگویشان هستیم

در ضمن دوستان فروم میدونم عبادت و روزه شما را مشغول کرده وشاید کمتر اومدنتون

از این لحاطه که کمتر به امور مادی ودنیوی بپردازید وترس از زبان وقلم شما را

به این وادی نمیکشاند

ولی گرفتن سراغی از دوستان و چه که دوستی بیمار مانند یاسی خانم

هم به نظرم عبادتی مرضی الله است

descriptionسلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا EmptyRe: سلاااام بر اهالی بی معرفت ایران فروم!!ا

more_horiz
اي ول آقا حيران كه اينقدر خوشبينانه نگاه مي كني
خاله جون من وقتي ميام اينجا مي بينم كسي نيست و هر تاپيكي حداكثر دوتا نظر داره ديگه دل و دماغي نمي موونه آخه
وگرنه من همش ميام 3
برا همين سرد مي شمو زودي مي رم
يادش بخير اون روزا كه همه دور هم جمع بودن 76

more_horiz
می رن آدما
از اونا فقط
خاطره هاشون
به جا می مونه ...
11 22

more_horiz
آخه کسی نیست به این دوستان بگه باباجونم شماها هم خیلی وقتها گذاشتید و رفتید و خبری ازز تون نبود و ماها که بودیم این همه قیل و قال و داد و هوار راه ننداختیم تازه در نبودتان سراغ شما را گرفتیم اما شما چی؟
بی معرفتی هم حدی دارد؟
آدرس سایت زود به زود عوض شد و آنهایی که تو سیستم بودند یعنی اصحاب خواص ازش خبر داشتند و زورشان آمد ایمیلی بزنند و اطلاع رسانی کنند و احتمالا برایشان مهم هم نبوده که دیگران با خبر بشند آنوقت شما دختر جانم دادو هوار راه انداختی و وسط کار ........این طوری نمیشه دوستان را دور هم جمع کرد باید سراغ همه رفت و کسی را از قلم نینداخت که دلخوری پیش می آد

more_horiz
آقا يدي وقتي شما نبودي همه ي ما احوالتو پرسيديم مي توني بري تاپيك ها رو ببيني
اتفاقا بچه ها مي گفتن احتمالا آقا يدي آدرسو نداره
اما براي همه ميل اومده بود
خدايش آقا يدي اينجا خيلي بيروح شده
ما چون همه رو دوست داريم ، برا همين دوست داريم كه همه دور هم باشيم
مث سابق 16 16

more_horiz
yady wrote:
آخه کسی نیست به این دوستان بگه باباجونم شماها هم خیلی وقتها گذاشتید و رفتید و خبری ازز تون نبود و ماها که بودیم این همه قیل و قال و داد و هوار راه ننداختیم تازه در نبودتان سراغ شما را گرفتیم اما شما چی؟
بی معرفتی هم حدی دارد؟
آدرس سایت زود به زود عوض شد و آنهایی که تو سیستم بودند یعنی اصحاب خواص ازش خبر داشتند و زورشان آمد ایمیلی بزنند و اطلاع رسانی کنند و احتمالا برایشان مهم هم نبوده که دیگران با خبر بشند آنوقت شما دختر جانم دادو هوار راه انداختی و وسط کار ........این طوری نمیشه دوستان را دور هم جمع کرد باید سراغ همه رفت و کسی را از قلم نینداخت که دلخوری پیش می آد

ای بابا آقا یدی این چه حرفیه ! راست میگه میقعی که نبودین همه کلی سراغتونو گرفتن ؛ بخدا من هنوزم یه موقایی فکر میکنم سر آقای مرادی چه بلایی اومده ؛ نکنه یه چیزیش شده باشه 9 ا
شما که دیگه جای جودتونو دارین 16 ا
تازه باور کنین موقعی که سایت فیلتر شده بودو بعد آدرسش عوض شده بود " منم نبودمو ایمیلی هم برا من نیومد ؛ نسرین بهم گفت که آدرسش عوض شده ؛ یعنی اگه نسرین اینجا نبود منم دیگه نمیتونستم اینجا رو پیدا کنم ؛ خب چیکار کنیم دیگه نمیشه که توقع داشت ؛ چقدر کاربر اینجا ثبتنام کردن ؛ حالا درسته خیلیا فقط ثبتنام میکنن ولی خب .. حالا اینا رو ول کنیم فدا سرتون " مهم اینه که آقا یدی همیشه بزرگ فروم بودنو هستنو همیشه چه بیان اینجا و چه نیان ما به فکرشون هستیم

more_horiz
البته ما به یاد همه هستیم " حتی اونایی که به یاد نیستن 16 ا
بابت این دادو هوار کردنم اصلا قصد بی ادبی یا جسارت به کسی خاص نبود همینجوری دیدم فروم همچین سوتو کوره گفتم یکم دادو هوار کنم که همینکه بیاین اینجا و شاکی بشینو آبجی فائزه رو دعوا کنینو خلاصه دوباره دور هم جمع بشیم خودش کلی غنیمته 3 ا
16 16

more_horiz
سلام به همه 8
من به زودی بر می گردم 6

به قول خارجکی ها:
Coming soon 11

more_horiz
سلام.
سلام به همه
منم اومدم فایزه خانم
ولی راستش من پای امدن نداشتم
یه چند روزی مجبور بودم یه جایی باشم که حتی برق هم نبود
ولی بلاخره تموم شد و برگشتم
از یاس چه خبر
امید وارم خبرای خوبی داشته باشی
دست تک تک شما را می بوسم

more_horiz
سلاممممممممممممممم
خدا اين اديسون پارك رو خيرش بده كه اين برق رو يارو كرد
وگرنه اينتر نت پيدا نميشد كه كلي دوست پيدا كنيم
ما كه هميشه سر ميزنيم ولي كسي اينطرفا نيست
احتمالا آب تموم شده و همه از آبادي يارو شدن يعني رفتن
بيايين دعا ميكنيم بارون مياد برگردين ديگه

more_horiz
beul wrote:
سلام.
سلام به همه
منم اومدم فایزه خانم
ولی راستش من پای امدن نداشتم
یه چند روزی مجبور بودم یه جایی باشم که حتی برق هم نبود
ولی بلاخره تموم شد و برگشتم
از یاس چه خبر
امید وارم خبرای خوبی داشته باشی
دست تک تک شما را می بوسم

سلام آقا رضا
یاسی جان به همه سلام رسوند و کلی از همه تشکر کرد و البته عمل خیلی خوبی داشته ؛ ایشالله که خیلی زود برمیگرده

more_horiz
من از همه دوستانی که در نبود من سراغم را گرفتند تشکر میکنم و دستان مهربانشان را به گرمی میفشارم اما دوست دارم دوستان آسیب شناسی کنند و علل را بیابند و موضوع را ریشه ایی درمان کنند و مشکلات برای همیشه درمان شود.
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply