Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند Emptyتصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionتصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند EmptyRe: تصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند

more_horiz

descriptionتصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند EmptyRe: تصاويري كه با يك كليك زنده مي شوند

more_horiz

more_horiz
سلام
امتحان کردم باز نشد شاید واسه دوستان دیگه باز بشه
باید عکس رو تبدیل کنیم به فرمتی که خواسته و بعد باز کنیم من که تو سیستم این فرمت رو نداشتم
3 3
16

more_horiz
محشر بود
نمی دونستم برنامه فلش تا این حد قابلیت داره
ممنون نسرین خانم 16

more_horiz
منم هیچی ندیدم. 23

more_horiz
بسيارعالي بود

more_horiz
روز خوش

یکی از دلایل اجرا نشدن این تصاویر فلش ، نصب نبودن و یا قدیمی بودن نرم افزار فلش پلیر بر روی مرورگریست که از آن استفاده می کنید.
همونطور که میدونید شرکت ادوب که نرم افزارهای گروه فلش و همچنین فتوشاپ و دیگر محصولات آن کاملاً شناخته شده اند ، ایران را در لیست تحریم قرار دادند و به همین جهت ما با آی پی ایرانی نمیتونیم به طور مستقیم از طریق وبسایت اصلی این شرکت به این نرم افزار ها دسترسی پیدا کنیم. بنابراین بنده آخرین ورژن این نرم افزار رو برای دوستانی که فلش پلیر ندارند و یا دارند ولی به روز نیست رو در سایت فورشیرد آپلود کردم تا این مشکل رو برطرف کنید.
نکته: در ادامه دو فایل ارائه میشه که اولی فقط مخصوص مرورگر اینترنت اکسپلورر یعنی مرورگر اصلی ویندوز هست و دومی برای مرورگرهای دیگه مثل موزیلا فایرفاکس. بنابراین دقت کنید که از چه مرورگری استفاده میکنید و اگر چند مرورگر بر روی سیستم خودتون دارید ، هر دو فایل رو دانلود و نصب کنید.

موفق باشید
Flash Player 10.1.53.64 (IE) :

Flash Player 10.1.53.64 (Non-IE) :

more_horiz
سلام
ممنونم حیرو جان
من رفتم نرم افزارش رو گرفتم و نصب کردم
باید از شما تشکر کنم به خاطر تلاشتون واسه کمک به بچه های باشگاه
16

more_horiz
سلام
منم دیدمشون خیلی جالب بودن ممنون
این تکنولوژی رو حدود 2 سال پیش یکی از متخصصین شرکت مایکروسافت ساخته
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply