Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

description چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)  Empty چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)

more_horiz
چشمك

سال آخر دبيرستان بودم وخيلي آدم خجالتي تا به اون سن كه رسيده بودم نتوسته بودم دوستي براي خودم پيدا كنم ولي اين اواخر تو راه مدرسه يه دختره نظرمو به خودش جلب كرده بود . اون هر روز از مسيري كه من ميرفتم عبور مي كرد ! اون با دوست اش كه دختر زشتي هم بود باهم بودند ولي خودش دختر زيباي بود ، جالب اينكه تا به من ميرسيدند دوست اون دختره محل نمي گذاشت ولي خودش به من چشمك ميزد من اوايل بي تفاوت بودم ولي بعدا'' ديدم نميشه بي تفاوت بود آخه چشمك زدن كار هر روزاش شده بود . اين اوخر گاهي وقت ها هم ميخنديد من كه تا اون روز آدم خجالتي بودم داشتم كم كم پر رو ميشدم و دنبال موقعيتي بودم تا طرح دوستي بريزم يه روز گويي كه شانس بهم روكرده باشه اونو تنها ديدم به خودم جرات دادم و گفتم كه هر جوري باشه بايد بهش پيشنهاد دوستي بدم خيلي به هيجان آمده بودم صدام رو صاف كردم و گفتم خانم افتخار آشنايي ميديد محل نذاشت من شوكه شدم ولي خودمو نباختم دوباره گفتم ميتونم باهاتون دوست بشم برگشت و باخشم بهم نگاه كرد بهش گفتم (البته باترس) مگه خودتون هر روز بمن چشمك نميزديد؟ مگه چراغ سبز بهم نشون نداديد اومد بسمتم و محكم خوابوند در گوشم و با صداي لرزون ولي با فرياد گفت : ديوونه من مريض ام پلكم خودبخود ميپره حاليته يا بازم بگم

(قابل توجه اقایون دارای اعتماد به نفس!!!!!)(چشمــــــــــــــــــــــــــک)

description چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)  EmptyRe: چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)

more_horiz
آقا میثم شرح حال واقعی خودتون بود ؟
آگه آره آخرت بد شانسید خدایی 39

description چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)  EmptyRe: چشمـــــــــــــــــــک !!!( باحاله بچه ها بخونین!)

more_horiz
سلام احمد آقا این داستان ما سال 80 اتفاق افتاد و اولین باری بود که می خواستم با جنس مخالفم دوست بشم ولی از شانس بد ما که همیشه بد میاریم یه سیلیه ناز از این دختر خوردیم

more_horiz
برا منم دقيقا همين اتفاق افتاد
يه بار داشتم با يه پسري صحبت مي كردم اينم يه طرف دهنش نيشش باز بود و چشمك مي زد ، تازه وقتي مي خواست حرف بزنه لباشو غنچه اي مي كرد و زور مي زد .... مطمئن بودم يارو كرم داره ، اومدم بهش يه چيزي بگم كه متوجه شدم با همه اينجوري مي حرفه بعد كه دقت كردم ديدم مشكل داره بد بخت ،‌به رو خودم نيووووووووردم ولي بعدش پيش خودم ناراحت شدمو خجالت كشيدم 20

more_horiz
10 حالا راس بگو دآش ملاسه " خدا وکیلی بعد از اون دیگه جرات کردی به کسی پیشنهاد بدی ؟

more_horiz
N@3RIN wrote:
يه بار داشتم با يه پسري صحبت مي كردم اينم يه طرف دهنش نيشش باز بود و چشمك مي زد ، تازه وقتي مي خواست حرف بزنه لباشو غنچه اي مي كرد و زور مي زد .... مطمئن بودم يارو كرم داره ، اومدم بهش يه چيزي بگم كه متوجه شدم با همه اينجوري مي حرفه بعد كه دقت كردم ديدم مشكل داره بد بخت ،‌به رو خودم نيووووووووردم ولي بعدش پيش خودم ناراحت شدمو خجالت كشيدم 20

آخ آخ آخ الهی بمیرم " 42 ا
نسرین جان حتما این قضیه تاریخی رو تو دفتر خاطراتت بنویس ! شرط میبندم این اولین و آخرین باری بوده که به خاطر یه پسر عذاب وجدان گرفته بودی 61 ا

more_horiz
faezeh wrote:
N@3RIN wrote:

آخ آخ آخ الهی بمیرم " 42 ا
نسرین جان حتما این قضیه تاریخی رو تو دفتر خاطراتت بنویس ! شرط میبندم این اولین و آخرین باری بوده که به خاطر یه پسر عذاب وجدان گرفته بودی 61 ا

10 10 10 10 7 7 7 7 7 7
نه بابا اينقدر عذاب وجدان مي گيرم كه چرا باهاشون بدتر رفتار نكردم 3

more_horiz
مث اینکه جو داره اینجا پسر ستیزی میشه
اگه بخواید اینجوری پیش برید مجبور میشم به دادگاه لاهه شکایت ببرم 13 41

more_horiz
اون زمان به جای اینکه من به دخترا تیکه بندازم ولی دخترا تیکه بارمون مینداختن ما هم که خجالتی سرمونو مینداختیم پائین ومیرفتیم دیگه ماهم از گروه مثبتایم 10

more_horiz
میگن ادم ابمیوشو با چنگال بخوره ولی از یه دختر سیلی نخوره.من جای تو بودم نه ولش کن میترسم خیلی درد بگیره... به دل نگیریا داداش یه چیز گفتم بخندیم!!
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply