Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک Emptyتولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک

more_horiz
سلااااااااااااااااام دوباره سلام
فکر کنم فردا و البته همین روزا تولد داش وهاب و اذر مینا جانه
منتهی من زودتر تولدشونو تبریک میگم چون شاید نتونم زود این چند روزه بیام
خب حالا
ددددددددددددددددددس دس
حالا دس ددددددددددددددددددس
هو هووووووووووووووووووووووو

تبلد تبلد
تبلدت مبارک
مبارک مبارک
ت . ب. ل .د . ت
م . ب . ا . ر . ک

[You must be registered and logged in to see this image.]

هوووووووووووو هووو
دس ددددددددددددددددددس

[You must be registered and logged in to see this image.]

داش وهاب و دآش آذرمینا جان تولدتون مبارک و از صمیم قلب روزای شاد وسربلندی رو براتون ارزو میکنیم
از طرف کلیه ی اهالی با سبات و بی سبات ایران فروم 16 16 ا
(نه بابا " این سری بی سبات و با سباتا رو جدا کنیم که دیگه چیزی تهش نمیمونه "چرا اینجا هیچ کی نیست )ا

descriptionتولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک EmptyRe: تولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک

more_horiz
دلم نیومد از یاسی نگم " یاسی جان به یادت هستیم " زود برگرد " تولدای بعدی رو خودت باید جشن بگیریاااا ؛ تازه این کیکه رو هم از تو تاپیک تو کش رفتم ؛ خیلی زود برگرد؛ منتظرتیم 14 ا

descriptionتولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک EmptyRe: تولد دآش وهاب و آذر مینا جان مباااااالک

more_horiz
راستی بچه ها کسی از دآش سهیل خبر نداره ؟ خیلی وقتیه نیست ؟ نکنه راس راسی قهر کرده ؟ 12 ا لطفا اگه کسی ازش خبری داره؛ فرومی رو از نگرانی در بیاره 14 ا

more_horiz
من هم تولد دوستان را تبریک عرض میکنم 16 16
همیشه و در تمام مراحل زندگی سالم و تندرست و موفق و خوشبخت باشید 16 16
برای سلامتی و حضور مجدد آقا سهیل دعا میکنیم و چشم براهش هستیم 16
ممنون از زحمات فوزی خانمی که مناسبتها را یاد آوری مینمایند 16
موفق و موید و سربلند باشید 16 16 16 16 16 16 26

more_horiz
وااااااااااااااااااااای ی ابجی خانم اینا چه کاریه واقعا شرمندمون کردی .عجب کیکی سفارش دادینا کاش میتونستم یه کم ازش بخورم. انشالا تو تولدتون میگم بچه ها بترکونن. 16 16 اذر مینا جان تولد شما هم مبارک باشه. 16 16 داش یدی از شما هم ممنونم.

more_horiz
توولد تولد ،تولدتــــــ مبـــــــــــــــــــاركـــــــــــــ

55 55

ايشالا كه صد هزار ساله بشيد

more_horiz
وهاب جان
تولدت مبارک دوست خوبم
امیدوارم همیشه دلت شاد باشه
26

more_horiz
داداش وهاب تولدتون مبارک
بن شاالله در پناه حق سالم و تن درست باشید
و در زندگیتون پیشرفت روز افزون داشته باشید 16 16 51
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply