Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionگفته اند که3 Emptyگفته اند که3

more_horiz
مردی خانه ای خرید و تصمیم گرفت آن را تعمیر كند وقتی یكی از دیوارها را تعمیر می كرد، گنجی در میان آن پیدا كرد. گنج را برداشت و پیش فروشنده خانه رفت و گفت: « در دیوار خانه ای كه از تو خریدم، گنجی پیدا كرده ام، من از تو خانه خریدم نه گنج! آمده ام این گنج را به تو بدهم. » فروشنده گفت: « من خانه را به همان حال كه دیده ای به تو فروختم. خودم هم از وجود گنج بی خبر بودم و نمی توانم آن را از تو قبول كنم. من فكر نمی كنم حقی نسبت به آن داشته باشم. »

آنها به توافق نرسیدند و تصمیم گرفتند كه پیش پادشاه بروند تا شاید او فكری به حال آن گنج بكند. بعد از اینكه ماجرا را برای پادشاه تعریف كردند، پادشاه با تعجب گفت: « شما كه مردم زیر دست من هستید این قدر امانتدار هستید و گنج را حق خود نمی دانید، من كه پادشاه شما هستم و تمام اختیار این سرزمین در دست من است، چگونه جرأت كنم و گنج را از شما بگیرم؟ ‌»

گفتند: ‌« پادشاه تویی و این اتفاق برای ما افتاده است، هرچه صلاح می دانی بگو تا انجام دهیم. »

پادشاه می دانست كه فروشنده دختری دارد و خریدار هم پسری. این بود كه دختر را به پسر دادند و گنج را به هر دو، تا زندگی خوب و خوشی را آغاز كنند.

descriptionگفته اند که3 EmptyRe: گفته اند که3

more_horiz
إ إ إ إ إ إ چرا به فکر خودم نرسیده بود ! اینم روش خوبیه هاااااا 24 ا

تبجل تبجل : منزل فائزه اینا به فروش میرسد " از خریدار محترم خواهشمندیم هرچه سریعتر با ما تماس بگیرند.ا
شرایط خریدار : برای معامله ی این خانه خریدار ماس صاحب یک پسر دم بخت باشد 74 ا

more_horiz
ببخشید حالا اگر خریدار 3 تا پسره دم بخت داره چی

more_horiz
خب اینجوری میشه معادله ی سه مجهولی !!ا 24
ولی عیب نداره " بگو بیاد ما اینجا دختر ترشیده مرشیده زیاد داریم
21 ا
البت میبایس آبجی فائزه بشه زن پسر وسطیه " تازه باید یه جوری تربیت شده باشن که پسر وسطی از اون دوتا پسره سر باشه هاااااااااااااااا

پی نوشت : تجربه ثابت کرده زن پسرای بزرگ نشین ؛ چون اینجوری همش باید کلفتی مادر شوهر پدر شوهرتو بکنی (خبرت مثلا عروس بزرگی دیگه)ا
زن پسر کوچیکیه هم نشین چون اونوخ همش این دوتا عروس بزرگیا میزنن تو سرتو انگُلِت میکنن

more_horiz
امیدوارم خدا هم یه گنجی به مابده تا سر سامون بگیریم 7
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply