Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionبه نظرتون كارش درسته؟؟؟ Emptyبه نظرتون كارش درسته؟؟؟

more_horiz
ديروز با دوستم رفته بودم پاساژ،براي خريد تو پاساژيكي از دوستامو (قبلا همسايه بوديم) ديدم
تا وقتي همسايه بوديم خيلي با هم جور بوديم ولي بعد از تغيير خونشون و ازدياد دوست پسراش و درس و دانشگاه ديگه باهم در ارتباط نبوديم....
تر سيدم برم جلو از دور داشتم نگاش مي كردم كه اگه بتونه خودش بياد جلو داشتم نگاه مي كردم كه شوهرش اون اطرافا نباشه... آخه خيلي گيره و ميگه همش بايد با من باشي و با همه ي دوستات قطع رابطه كنه و شكاكه البته حق داره مي دوني چرا؟؟؟
آخه اين دوس خول ما با يه پسره دوست بوده به نام ميلاد هم زمان با ميلاد با مجيد هم بوده كه ميلاد و همه مي دونسن تو اين رفت و آمد ها دوست ميلاد كه اسمش علي بودآشنا شد
بعدشم با علي رفاقت مي كنه ، علي قبلا با يكي عقد كرده بوده وطلاق گرفته بوده
البته زنش صرع داشته و خانوادش نگفته بودن تو همون روزاي اول عقدشون باطل مي شه و پسره
هم شناسنامشو عوض مي كنه....
تا اين كه ستاره ي زندگيشو كه قبلا با دوست خودش دوست بوده پيدا مي كنه و ميشه عاشقش.....
اينا چند ماهي با هم بودن و دوست ما هم ميشه تك پر اين علي جووووووووووونش و تيريپ ازدواج بر مي دارن خلاصه اينكه دوستم ديروز با علي و مادر شوهر و پدر شوهر تو پاساژ بودن كه البته من شوهرشو نديدم ديروز اومده بودن خريد...
مامان بابا پسره خيلي خشن بودن همش داشتن چپ چپ نيگا مي كردن ... دوستم هم تو پاساژ با من يه سلام و احوال پرسي كرد و گفت الان علي مياد نسرين زود بروبعد هم با ترس و لرز رفت كنج ديوار چسبيد..... نمي دونيد ديشب چقدر اعصابم خورد شد به حدي كه ميگرنم گرفت girl_impossible.gifنمي دونم چرا دوستم اين كارو كرد البته اميدوارم كه هميشه از تصميمش راضي باشه ،ولي خب.....
به قول شريعتي : بعضي آدما مثل قرص جوشانن وقتي ميندازيشون تو آب اونقدر ميجوشن و و بالا و پايين مي پرن كه مي خوان خودشونو از ليوان بندازن بيرون ولي بعد 2دقيقه كاملا ساكت و بي حركت ميشن...
اميدوارم عشقه اينا مث قرص جوشان نباشه
به نظرتون دوست من كارش درست بود؟؟؟؟

descriptionبه نظرتون كارش درسته؟؟؟ EmptyRe: به نظرتون كارش درسته؟؟؟

more_horiz
سلام سلام
خوبی عزیزم ؟
چه قضیه شیر تو شیر شداااااااااا
21 ا
ولی ببین عزیزم ما نمیتونیم اینجوری تصمیم بگیریم " یعنی اصلا نمیتونیم خودمونو بذاریم به جای اون دختر " چه بسا یه موقایی یه شرایطی که به نظر ما خیلی سخته برا بقیه قابل تحمل باشه و یا برعکس
شاید اون دختر از این شرایط سختم راضیه و همینکه طرفشو دوست داره براش کافیه تا همه ی این محدودیتا یا بد بینیا رو هم تحمل کنه " پس ما نمیتونیم در مورد درست یا غلط بودن کار اون دختر حکم بدیم

ولی اگه یه همچین شرایطی برا شخص من پیش اومده بود " شاید زیر بار این ازدواج نمیرفتم ؛ هرچند که طرفمو دوست داشته باشم" شاید بتونم به خاطر علاقم از ازادیم بگذرم و به خواست اون روابطمو محدود کنم ولی اصلا نمیتونم با شکاک بودن و بد بینی کسی کنار بیام "
به هر حال ان شالله که خوشبخت بشن " تو غصه نخور " میرگن بیرگنم نگیراااااااااااااااااااااااااااااااااااا " 1 ا

more_horiz
من که وسطش هنگ کردم
از یه انتگرال سه گانه ی خفن حسابان هم سخت تر بود 21

more_horiz
فائزه خانم درست میگن

more_horiz
بابا این دوستتون کارش خیلی درسته .اگه شهرستان گذرشون میخوره بگو بیاد یه دستشو بمال سر کچل ما بلکه بخت مام بلند بشه.
شونصد تا دوست اونم زنجیره ای ، خدا بده شانس . . 10

more_horiz
این ملاسی از دیشب هنوز نئشس
بابا فائزه کدومشون بود

more_horiz
beul wrote:
این ملاسی از دیشب هنوز نئشس
بابا فائزه کدومشون بود

فائزه نظر گذاشته بود ،ايشونم ميگن نظر فائزه درسته 16

more_horiz
faezeh wrote:
سلام سلام
خوبی عزیزم ؟
چه قضیه شیر تو شیر شداااااااااا
21 ا
ولی ببین عزیزم ما نمیتونیم اینجوری تصمیم بگیریم " یعنی اصلا نمیتونیم خودمونو بذاریم به جای اون دختر " چه بسا یه موقایی یه شرایطی که به نظر ما خیلی سخته برا بقیه قابل تحمل باشه و یا برعکس
شاید اون دختر از این شرایط سختم راضیه و همینکه طرفشو دوست داره براش کافیه تا همه ی این محدودیتا یا بد بینیا رو هم تحمل کنه " پس ما نمیتونیم در مورد درست یا غلط بودن کار اون دختر حکم بدیم

ولی اگه یه همچین شرایطی برا شخص من پیش اومده بود " شاید زیر بار این ازدواج نمیرفتم ؛ هرچند که طرفمو دوست داشته باشم" شاید بتونم به خاطر علاقم از ازادیم بگذرم و به خواست اون روابطمو محدود کنم ولی اصلا نمیتونم با شکاک بودن و بد بینی کسی کنار بیام "
به هر حال ان شالله که خوشبخت بشن " تو غصه نخور " میرگن بیرگنم نگیراااااااااااااااااااااااااااااااااااا " 1 ا

خاله مي دوني قضيه ي كيه ؟؟؟هانيه
ولي به نظر من عقلاني نيست چون پسره هم اصلا توفه نيست ،هاني خواسگاراي خيلي خيلي بهتري داشته ، من شوهرشو قبل از اينكه دوست بشن ديده بودم ، خيلي آدم مسخره اي بود حتي جلوي هاني به من پيشنهاد دوستي داده بودددددددد

more_horiz
سلام
نسرین خانم تحفه درسته 3
کارش اصلا درست نیست
اعتماد یکی از بزرگترین موهبت های خداونده که به انسان داده
زندگی که توش اعتماد نباشه هیچی نداره نه عشق نه صمیمیت نه ............... 76

more_horiz
سلام فائزه خانم
به اون دیگه نمیگن دوست داشتن
دوستی اولین معلولش حس اعتماد بین دو طرفه 76

more_horiz
به به ، گل بود به سبزه نیز آراسته شد ، باغت آباد شه انگوری 3
تا حالا فک میکردیم که فقط این هانیه خانم شونصدتا دوست پسر داشته ،حالا فهمیدیم که نه بابا
اوضاع اونجوریام نبوده که ما فک کرده بودیم . آقاشون هم همیشه بیل بدست واسه بیل زدن باغچه ی مردم آماده بودن .اصلا ، چه مردی بود کز زنی کم بود ؟ اصلا یه پا بولد اند بیوتیفول وطنی بودن اینا . حالا مجبوریم که رای قبلیمونو نقض کنیم و بگیم ای ول اینا خانوادگی کارشون درسته . 10

نسرین جان از اون پیشنهادی که بهت شده یاد عین الله باقرزاده افتادم . 3

more_horiz
javad57m wrote:
سلام فائزه خانم
به اون دیگه نمیگن دوست داشتن
دوستی اولین معلولش حس اعتماد بین دو طرفه 76

ولی به نظرم دوست داشتن احمقانه ترین حسیه که دلیل نمیخواد! مگه اینکه بخوایم با عقل تصمیم بگیریم ؛ که اون موقع باید در طرفمون دنبال یه بهانه ای برای ایجاد این حس بگردیم ؛ که البته اون موقع اینقدر باید چشم باز باشه که عمرا این هانیه خانوم با این مشغله ی زیاد فرصت داشته باشه بتونه در طرف مقابلش دنبال بهانه بگرده 10 ا

more_horiz
حالا که حرف از اعتماد شد یادم افتاد
چند وقت پیش یکی اومدو برام از اول اول اشتباهاتش گفت تا همون لحظه ! منم در حالی که بهت زده شده بودم از اینکه این از چند سالگی شروع کرده بوده به " به قول داش شاهین شخم زدن زمین مردم و تریت کردن مخ ملت که با این سنش اینهمه مورد داشته !!!ا
خلاصه مام مخمون هنک کردو گفتم خب حالا که چی ؟ اینا به من چه ربطی داره؟
جالب بود که بعد گفت
من با تو رو راست بودم" صادقانه همه چیزو بهت گفتم و حالا انتظار دارم بهم اعتماد کنی !!!!!!!ا 21 21 21 21 21 21 21 21 21 21 ا
خلاصه ابجی فائزه هم در حالی که کله اش داغ شده بود گفت اینا رو نمیگفتی بیشتر میتونستم بهت اعتماد کنم.ا

پی نوشت : حالا گذشته از قصه و ماجرا ؛ همیشه فکر میکردم هیچ چی تو زندگی مهم تر از رو راست بودن نیست ولی با این اتفاق فهمیدم ؛ هرچند که نباید هیچ وقت دروغ وارد زندگی بشه ولی گاهی هم نباید همه ی واقعیتها رو با خودت یدک بکشی" حداقل اینکه اگه نمیتونی همیشه راست بگی بد نیست یه وقتایی سکوت کنی و به رو خودت نیاری ..ا

more_horiz
سلام
با حرف شما موافقم فائزه خانم
حضرت علی میگه با دوستانت درد دل کن ولی تمام اسرارت را برای آنها بازگو نکن
سکوت بهترین راه برخورد با بعضی مسائله
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply