Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

description كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟  Empty كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟

more_horiz
دوستی گلی است که فقط در دلهای پاک و بی آلایش می روید و تو مفهوم آن گلی .

description كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟  EmptyRe: كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟

more_horiz
فرومی ها که چند وقتیه متفرق شدن
به امید برگشتن همه 12

description كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟  EmptyRe: كدوم يكي از فرومی ها رو دوست دارين؟؟

more_horiz
حضرت علي ع مي فرمايند
بدترين مردم كسي است كه دوستي نداشته باشه
و بدتر از اون كسيه كه دوستي رو كه دارم از دست بده
من ايران فروم رو به خاطر دوستانش دوست دارم
يا حق

more_horiz
بدترین ایراد اینه که هیشکی حاضر نیست یه جواب صریح بده و همه از ترس شکنندگی این روابط کاذب حرفشون رو میپیچن توی ملافه تا ضربش گرفته بشه و خدای نکرده به کسی برنخوره.منباب مثال همین تاپیک حاضر. اگه یه نفر اومد بگه از چه کسایی تو این فروم خوشش میاد ؟
واسه همین کلی آدمهای مرده ازحضرت علی گرفته تا ابالفرض عباس و بودا بگیر برو تا آدم ابوالبشر همه میان نظرشون رو اعلام میکنند.،اما صدای یکی از ما آدمهای حی و حاضر در نمیاد.
اینو میگن ترس از رابطه.

more_horiz
من سحر جون و یاسی جونو از همه بیشتر دوس دارم 6 1 61

more_horiz
سلام بچه ها
من آقا سهیل و آقا حیران رو و خانوم نسرین و خانوم سحر رو
البته توفیق آشنایی با خانوم فائزه رو ندارم ولی اینطور که ÷یداست باید موقر و دوست داشتنی باشن که بچه ها ایشون رو خاله خطاب میکنن
16

more_horiz
جناب ملاسی من شما را دوست دارم
ندیده و نشناخته

Last edited by beul on Tue Jul 20, 2010 2:22 pm; edited 1 time in total

more_horiz
چه اتفاقی
منم دقیقا مثل آقا رضا شما رو دوست دارم با تمام اسرار و رموزی که به آن پایبندید 13 36

more_horiz
سلام
عشق و علاقه به انسانها خصلتیه که در وجود هر انسانی وجود داره این علاقه و دوست داشتن در بین ما ایرانیا به اوج خودش میرسه به طوری که در هر جای دنیا از هر ایرانی که بپرسی بزرگترین خصلت ایرانی رو دوست داشتن و علاقه ایرانیا به هم میدونه
من مخلص همه بچه های این باشگاه هستم
حالا چرا منو خجالت زده میکنید
من همه دوستان ایران فروم رو دوست دارم و باور کنید اگه عاشق بچه های این باشگاه نبودم وارد این باشگاه نمیشدم
آقای بوئل بزرگتر همه بچه هاست و از تجربیات ایشون باید نهایت استفاده رو بکنیم
و هر کدوم از بچه ها ی خوب اینجا به هر حال اصلا حرف اول من رو ندیده بگیرید

28

more_horiz
سلام
عشق و علاقه به انسانها خصلتیه که در وجود هر انسانی وجود داره این علاقه و دوست داشتن در بین ما ایرانیا به اوج خودش میرسه به طوری که در هر جای دنیا از هر ایرانی که بپرسی بزرگترین خصلت ایرانی رو دوست داشتن و علاقه ایرانیا به هم میدونه
من همه دوستان ایران فروم رو دوست دارم و باور کنید اگه عاشق بچه های این باشگاه نبودم وارد این باشگاه نمیشدم
آقای بوئل بزرگتر همه بچه هاست و از تجربیات ایشون باید نهایت استفاده رو بکنیم
و هر کدوم از بچه ها ی خوب اینجا به هر حال اصلا حرف اول من رو ندیده بگیرید

28

more_horiz
من همه دوستان ایران فروم رو دوست دارم و باور کنید اگه عاشق بچه های این باشگاه نبودم حضورم توی باشگاه تداوم نداشت

more_horiz
با اجازه خودم رو

more_horiz
سر گشته ، پریشان ، خاک و آب ، گِل ناب ! خوش آهنگ ، خوش خرام ، ، خوش تراش ،آدم این آسمانی ، راز نهانی ،
و من دوست می دارم آن که را که به خودش و به دیگران دروغ نمی گوید، شعر را دوست
می دارم و آن که با شعر ، دروغ نمی گو ید.
دوست می دارم هر که دوستم می دارد
دوست می دارم راستی را
دوست می دارم قلم را و آن که با قلم
به جنگ دوستی و راستی نمی آید،
پلشتی از وجود دوستانم و از درون خودم دور باد
دل هایتان فرود گاه شهپر امشاسپندان
واژه هایتان ، زنجیره ی ناگسستنی هم داستانی ها

45
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply