Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

description- شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ Empty- شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ

more_horiz

چندتا عکس بی ربط!!
عکسهایی با هنر بدن انسانی
اینجا همه چیز رنگ کثافت گرفته است
بیا
مردی از جنس آخرالزمان
یه سری به ما بزن
به نظرتون کارش درسته ؟

آه دوری و دلتنگی
داستان کوتاه غم انگیز

روزی خواهم آمد

description- شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ EmptyRe: - شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ

more_horiz
افرین به این ذوق
از خیلی از شعرهای نو هم بهتر بود

description- شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ EmptyRe: - شعر نو به شیوه ی پل الوار -شوخی با پستهای بر و بچ

more_horiz
آقا شاهین یه کلیات درست کن تو بازار بفروش (البته اگه مجوز بدن)چنان استقبالی ازت بشه
خیلی باحال بود
چه ذهنی داری شما!!!!!! 19 19

more_horiz
شاهین wrote:

چندتا عکس بی ربط!!
عکسهایی با هنر بدن انسانی
اینجا همه چیز رنگ کثافت گرفته است
بیا
مردی از جنس آخرالزمان
یه سری به ما بزن
به نظرتون کارش درسته ؟

آه دوری و دلتنگی
داستان کوتاه غم انگیز

روزی خواهم آمد

21

21 21 21 21
عیب نداره " عیب نداره !من از همینجا از پل الوار عذر خواهی میکنم
58 ا
دآش شاهین " قربونت " آخه عزیز من چقدر بهت گفتم قرصاتو از کنار اون گلدون لب پنجره بردار ! دوباره کلاغ اومدو کیسه رو بردو باز تو دوباره از بی قرصی " قرصای ننجونو خوردی !!!؟!!
42 ا

36

more_horiz
معروفه که پل الوار در آغاز دهه ی موج نو شعر در فرانسه روزنامه ها را میخرید ،سپس کلماتش را با قیچی میبرید و آنها را در هم قاطی میکرد و روی میز میریخت .هر چی که میشد بعنوان شعر نو میچاپوندش.
3
احمد جون بجای "کلیات"، اینجور که داره پیش میره ، میباس کلیه هامونو برفوشیم ، لابد بعدشم نوبت جزئیاتمونه 10

more_horiz
چرا شما داداش ؟
توی این زمونه که خنده کمیاب شده
حرف های شما مثل آبیه به دست یه تشنه
ما کلیه میفروشیم که هنر نداریم ،شما چرا ؟ 4
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply