Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionسلامی و کلامی  Emptyسلامی و کلامی

more_horiz
درود و سلام بر همه ی دوستان ایران فروم و با تشکر و قدردانی قلبی و صمیمانه از حُسن توجه و التفات بی شائبه ی عزیزانم احمد آقا و نسرین خانم که بر حقیر منت گذاشته و با تماس های تلفنی و مذاکراتی علت تصمیم به انفصال بنده از این فضای مجازی را جویا شدند . همان طور که در کامنت های قبلی ام در بحث صادق هدایت عرض کردم و پرسش ها و پاسخ هایی که با احمد آقا دوست عزیز و بزرگوارم داشتم ، من هیچ کدورتی نسبت به هیچ یک ار اعضاء ند اشته و ندارم و اندر باب مغالطه و جوانبهم نیز ، جز مواردی که گفتم ، بحث خاصی ندارم و اصرار جناب شاهین بر تایید مغالطه توسط حقیر در بحث را نیز به عنوان نظر شخصی ایشان می پذیرم و به آن احترام می گذارم . اعتقاد راسخ من بر این است که اصولا" بحث در شرایطی که عسر و حرج غالب است و اضطرار و احساس و شوائب ، مسلط ، قطعا" به نتیجه ای خاص و مطلوب منجر نخواهد شد . اما شما قدری تامل کنید که چرا جناب یدی رفتند و هنوز برنگشته اند ؟ چراجناب سزار رفتند و برنگشته اند ؟ و برخی دیگر از افراد را که بنده به خاطر دارم . من در این فروم به بعضی ها سلام می کنم ، پاسخ نمی شنوم ، خوش آمد می گویم ، با سکوتی عجیب مواجه می شوم ، گاه پاسخ ها و کامنت ها را بدون تعارف ، در حالتی می بینم که ممکن است بعضی از افراد را فراری دهند و جسارتا" صرفا" حالت شوخی و مطایبه ی عاری از صفا می گیرد و انسانی که تجربه کرده باشد و قلم زده باشد ، به خوبی می داند که این گونه برخوردها ، نمی تواند تنها یک شوخی عادی و صرف باشد و البته من نمی گویم که کسی که کامنت می گذارد حتما" هدف منفی دارد ، اصلا" نمی توانم چنین قضاوتی بکنم ، اما می خواهم بگویم که شخصیت افراد و برداشت هایشان متفاوت است ، ظرفیت ها نیز طبیعتا" متفاوت است . این که بنده بیایم همه ی تاپیک ها را بنا بر عادت مالوف ببینم و بخوانم ، به نظرم رفتار و حرکت شایسته ای است ، اما این که چگونه از افرادی که زحمت می کشند ، تشکر کنم و چطور با آن ها برخورد کنم ، خیلی مهم تر از توجه وروءیت تاپیک هاست . علاوه بر این ها می دانم که در یک فضای مجازی همه نوع سلیقه ای وجود دارد و در نتیجه حق ندارم و نمی توانم بگویم که فلان شخص یا فلان تاپیک نباید باشد و یا اساسا" وجاهت ندارد ، اما می توانم با نقدی منصفانه و مترتب بر دانش و دانسته و با تکیه بر اصول آگاهی و شناخت ، انتقاد کنم و آن هم انتقادی به غایت سازنده ، متین و ملایم و اثر گذار . شاید حقیر به واسطه ی تجاربی که در قلم زدن دارم و سابقه ی دیرینه در این زمینه ، چندان برایم مهم نباشد و به سادگی از کنار مسایل بگذرم ، اما باید قبول کنیم که اگر با هم دوست هستیم و همه اهل اندیشه و هنر و قلم ، رسالتی بر دوش داریم که آن هم تبادل نظر و هم اندیشی ، انتقال مفاهیم و نظریات ، بالا بردن سطح معلومات خود با مساعدت و معاضدت و همیاری و همکاری سازنده و متقابل ، و نهایتا" بالابردن سطح این فروم است . صد البته که در این مسیر ؛ موانعی نیز وجود دارد و شرایطی خاص حاکم است و ابزار و امکاناتی محدود به سلب دیدار و شنیدار ، که تنها نوشتار ما را در بر می گیرد و من چقدر خوشحال شدم که با تنی چند از دوستان تلفنی صحبت کردم ، صدایشان را شنیدم و ولو به اختصار و با عجله به خاطر مشکلاتی که وجود داشت ، تاثیری صد چندان بر گرفتم و مشعوف شدم .
خوب ؛ از همان ابتدا به ضعیف بودن برخی مطالب انتقاد داشتم و بسیاری از مطالب را نیز مانند مطالب جناب یدی ، جناب حیران ، جناب شاهین ، نیلوفر خانم ، و عکس ها و مطالب واقعا" سرگرم کننده از مهسا و پوپک و نسرین خانم و مطالب ارزنده ای که جناب سزار می گذاشت و نیز از مطالب و توجه خاصی که این اواخر احمد آقا و سایر دوستانی که الآن حضور ذهن ندارم مانند خانم یاس سفید و فضایی را که انصافا" فائزه خانم با حضور بسیار گرمی که دارند و انرژی و نشاطی که ایشان به دیگران تزریق می کنند و مطالب و تاپیک های جالبی که می گذارند و ... همیشه پسندیده ام و از آنها نهایت استفاده را برده ام و بر سطح معلومات خودم به خاطر همکاری و همراهی این دوستان عزیز ، افزوده ام و از این جهت خوشحالم که اوقاتم را بیهوده نگذرانده ام .
بنده هم یک نفر مثل همه ی شما هستم و بلکه از خیلی از شما عزیزان از حیث دانش و فهم و گیرایی مطالب پایین ترم و استوانه و اساس به شمار نمی آیم و این را بدون هیچ تعارفی می گویم .
از این که با وقفه ای که در آمدنم به فروم ایجاد کردم ، عمیقا" از همه عذرخواهی می کنم ، و امیدوارم که لیاقت دوستی با شما دوستان خوب و خون گرم را داشته باشم . باردیگر از همه ی دوستان عزیزم ، مخصوصا"
احمد آقا و نسرین خانم صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم و از لطف و مرحمتی که نسبت به من روا داشتند ، سر خضوع و تواضع و تعظیم فرود می آورم .
از آقا شاهین هم بابت این مباجثه ای که به غلط به مجادله تبدیل شد عذر خواهی می کنم .
سلامتی و سعادت و توفیق روز افزون همه ی شما را از خداوند منان خواستارم .
16

descriptionسلامی و کلامی  EmptyRe: سلامی و کلامی

more_horiz
خوش امدی اقای سلطانی
امیدوارم همیشه همه باشن

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

more_horiz
چاکر داداش سهیل هم هستیم به مولا
چاکر همه بچه های فروم به خدا
داداش سزار رو که از داداش رضا قول برگردوندنشو پیشاپیش گرفتم
که ان شاالله اونم بر می گرده و همه در جهت وظیفمون که ارتقای سطح علمی و کیفی فروم هست طی ظوابطی تعهد آور تمام تلاشمونو می کنیم

ما همه سرباز توایم سهیل خان
گوش به فرمان تو ایم سهیل خان
6 25 16 16

more_horiz
جناب حیران
آقا رضا
آقا احمد و سایر دوستان عزیزم
از الطاف جلیه و خفیه شما واقعا" سپاس گزارم و از اینکه فراموش کردم به تماس تلفنی آقا رضا که اولین نفری بودند که با حقیر تماس گرفتند ، اشاره کنم عذرخواهی می کنم و ایضا" از ایشان تشکر و تقدیر ، خداوند تبارک و تعالی همه ی شما دوستان ارجمند ، خون گرم و جوانمرد را برای من و برای همه ی دوستان این فروم حفظ بفرماید ان شاءالله الرحمن
خیلی دوستتون دارم
16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply