Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعشق خدا Emptyعشق خدا

more_horiz
وای ! چقدر خوشحالم و با انرژی ! آخه امروز باز هم از عشق به خدا لبریزم .چقدر این عشق بهم نیرو میده . خدای من ! خدای مهربونم ! پروردگارم ! چقدر دوست داشتن تو زیباست. حس پرستش تو ، حس عاشقی تو ، حس یکی بودن با تو ، همه و همه اش شیرین و وصف نشدینه. آخه چطوری میشه بهش فکر کنم و از عشقش لبریز نشم؟ چطوری میشه صبح که چشم باز می کنم ،و بلند می شم و روزمو شروع می کنم بهش سلام نکنم؟ اونی که همه چیزه، اونی که نور و رحمته ، اونی که برترینه، اونی که اگه برای لحظه ای و آنی نگاهشو ازم بگیره ، خود عدم ونیستی میشم،میشه دوستش نداشته باشم؟؟؟

خدای خوبم، خدای بخشنده و منانم ، خدای محیی و ممیتم،خدای رحمان و رحیمم ؛ گرچه که پست و حقیرم و ذره ای بیش نیستم ، اما سپاسگزارم. شکرت می کنم که به من زندگی و هستی بخشیدی و منتی نگذاشتی. شکرت می کنم که به من حیات و زندگی بخشیدی و از سر لطفت که سرگردون نشم ،وقت مرگم منو نزد خودت رجعت میدی . شکرت می کنم که من رو ،ذره حقیری در این دنیا، عزت و مرتبت دادی و خوار و خفیفم نکردی.شکرت می کنم که بهترین نعمت رو به من ارزونی کردی و اون بهترین نعمت " تویی " . وجود سراسر نور و رحمتت رو غرق بوسه عشق می کنم .

descriptionعشق خدا EmptyRe: عشق خدا

more_horiz
خوش به حالتون که این حس رودارید
ازش لذت ببرید
خدا کنه من هم به این حس برسم چون ارتباط با اصل وجود ، خود وجوده
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply