Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمن یه قاتلم Emptyمن یه قاتلم

more_horiz
خدایا منو ببخش من نمیخواستم این طوری بشه،میدونم که گناهکارم،میدونم جنایت بزرگی انجام دادم ،اما همش تقصیر من نبود ،اونا هم مقصر بودن ،آخه توی این دنیای به این بزرگی چرا درست اومدن اینجا؟میتونستند برن جایی که زندگی راحتی داشته باشن وبرای کسی دردسر درست نکنن .این آخرا هرجا میرفتم سرراهم بودن ومدام برام مزاحمت درست میکردن. دیگه دیوونه شده بودم،خوب آدم تا یه جایی تحمل داره،بعدش کاسه صبرش لبریز میشه.

اصلا خدایا میدونی چیه؟ تقصیر توهم بود،تو میتونستی کاری کنی که اینجا نیان ویه جای دیگه برن. چی دارم میگم،این حرفها باعث نمیشه دچار عذاب وجدان نشم واحساس گناه نکنم،هرشب کابوس میبینم ونمیدونم قراره کی این کابوسهای لعنتی دست از سرم بردارن

ببین کارم به کجا کشیده،من،منیکه حتی آزارم به یه مورچه نمیرسید،حالا یه یه قاتل تمام عیارتبدیل شدم.اون روز یهو رفتم سراغشون چون میخواستم غافلگیرشون کنم تا نتونند هیچ عکس العملی انجام بدن.بستمشون به رگبارهمه اونارو،هیچکدومشون تکون نمیخوردن،همه اونا مردن خیلی سریع وبدون درد تنها لطفی بود که بهشون کردم.بعدش یادمه به اسلحه ی تودستم نگاه کردم.نوشته های روی اسلحه داشت جلوی چشمم می رقصید:(کشنده سریع مورچه وحشرات)

descriptionمن یه قاتلم EmptyRe: من یه قاتلم

more_horiz
چه جالب !
البته به نظر من مورچگان و حشرات هم از جانداران اند و حق حیات دارند و اگرچه این مطلب جالبی بود ، اما چه فرقی می کنه ، هرکس حق حیات رو از یه موجود زنده بگیره ، قاتله دیگه
صرف نظر از اینکه مثلا" اگه ما عقربی رو که به محیط زندگیمون اومده ، نکشیم ، ممکنه او به ما نیش بزنه و ما رو بکشه
گفته اند که نیش عقرب نه از ره کین است
بلکه اقتضاء طبیعتش این است
به هر حال با اینکه مثلا" من یه جایی ، حدیثی خوندم نزدیک به این مضمون که :
اقتل موذی قبل ان یوذی
بکشید موجود موذی را ( منظورش حشرات موذی مثل رتیل و عقرب و مار و عنکبوت سمی و اینها ست ) ، قبل از اینکه اونا به شما آسیبی برسونند ، با این وجود سخته برام که بتونم جان یه جاندار رو بگیرم ، چون که جانی رو که خدا به یه جاندار بخشیده ما که نمی تونیم ازش بگیریم
16

more_horiz
پس اگر شما در خانه سوسكي ببينيد آن را نمي كشيد 3

more_horiz
بله که می کُشم ، اما واقعا" ناراحت میشم ، چون که نفس عمل رو نگاه می کنم . من سوسک و مورچه به ضرورت زیاد کشتم ، عقرب و مار رو هم کشتم و اقرار می کنم که قاتلم ، ولی چه کنم که مجبور بودم

more_horiz
من نمي كشمشون 17
.
.
.
.
بوسشون مي كنم 3

مي تونيم برشون داريم بندازيمشون بيرون خونه
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply