Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا Emptyعجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] alt=""/>

descriptionعجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا EmptyRe: عجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا

more_horiz
vaghan ke 43

descriptionعجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا EmptyRe: عجب حکایتهایی داره یه لپ لپ !!ا

more_horiz
من بی تقصیرم
چیزی نمی تونم بگم جز اینکه تیتر مطلب رو تکرار کنم :
عجب حکایت هایی داره یه لپ لپ!
واقعا" که
این واقعا" که رو بنده قبلا" گفتم ، اما مثل اینکه عمر جناب سزار از من بیشتره و مطلبشون زودتر ارسال شد ، چون که همزمان داشتیم تایپ می کردیم
دوباره برای اینکه دق دلیمو خالی کنم میگم :
واقعاکه

more_horiz
جعلی کاغذ رو نگاه کنید تیکه تیکه است

more_horiz
بنده نیز با نظر آقا سزار موافقم
چون توی این دنیای دیجیتال همه چیز امکان پذیر است
و همه در پی تخریب شخصیت مقابل هستنتد و نه اصلاح تا رسیدن در مسیر درست

more_horiz
بله شاید هم چنین باشد

more_horiz
sezar wrote:
جعلی کاغذ رو نگاه کنید تیکه تیکه است

سلام به همه و البته سلام به سزار جان
موضوع لپ لپ رو من قبلا هم توسط حاج اقایی که توضیح و تفسرش میکرد شنیده بودم " البته هیچ صحتی بر این نامه و یادداشتا ندارم و به همین دلیل گذاشتمش تو بخش لبخند ولی خب مطمئنا اگه آمریکا و یا حداقل سازمان و یا گروهک خاصی در ایجاد این نامه ی کذایی!!! نقشی داشته باشه مطمئنا اینقدر ناشیانه عمل نمیکنه 21 ا
فکر کنم این تیکه تیکه های کاغذ مجموعه ی جوابهای ارسال شده ی متفاوتی باشند که جهت کوتاه شدن و خلاصه شدن عکس اینطور کنار هم قرار گرفتن " و اگه دقت کنین نوع کاغذ و رنگ خط زمینه ی کاغذ اصلی که سوال در اون مطرح شده از بالا تاپین مشخصه .. 61 ا

more_horiz
یعنی واقعا منکه باور نمیکنم واقعا ملتفتی ابجی فایزه

more_horiz
مهرها که واقعی به نظر می رسند

more_horiz
ممنون
بنده تصدیق می کنم 3
طبق تحقیقات وارده ای که شخصا انجام دادم این گونه خریدو فروش هارا نامشروع و حرام اعلام می کنم 27

more_horiz
سها خانم مثل اینکه بالخره موفق به دیدن عکس شدید
ممنون از تاییدتان
پس از این به بعد در کوچه و بازار حکم حرام بودن آنرا جار میزنیم 13

more_horiz
AHMAD_NOMAD wrote:
سها خانم مثل اینکه بالخره موفق به دیدن عکس شدید
ممنون از تاییدتان
پس از این به بعد در کوچه و بازار حکم حرام بودن آنرا جار میزنیم 13

ها داداش
مثکه مانیتورم خود سانسوری گرفته هرعکسیو نشون نمیده 3
نه کافی نیست
هر آنچه ازین آلات فسق و فجوره رو هم باید از مغازه ها جمع کنین برادر
یا علی ببینم چه می کنی 19 3

more_horiz
نه بابا هر چی که شما نمیبینی ما هم نمیبینیم
شاید یه اشکال از ارسال باشه
البته من به تنهایی از پس تمام ایران بر نمی یام
تمام برادران و خواهران متعهد میبایست دسست به دست هم دهیم و ایران را از شر این فساد ها برهانیم
استان فارس رو به روی دیده خواهر 13 3 16

more_horiz
این عکس چیو می رسونه
واقعا من متوجه نمی شم
شماها چی دارید می فرمایید
یه حکم شرعیه که علما در موردش فتوا دادن
ما باید مقلد هرکدوم از این علما باشیم به دستور اون عمل کنیم
وباید از فایزه خانم بخاطر این خبر رسانی تشکر کنیم
جعلی بودن یعنی چه اصغر جان
این دستورات را بریده کنار هم گذاشته و نمی دونم منظورش چی بوده از این کار

more_horiz
داداش رضا یه سوال دارم
ما باید واسه هر کارمون از مراجع سوال کنیم؟
البته بنده از روی عدم رسمیت نامه منتشره آن را قبول ندارم چون نحوه ی نگارش این نامه اداری و فرمال نیست

more_horiz
ببین شما اگر شیعه هستید
باید یک نفر از علما را به عنوان مرجع برای خودت انتخاب کنی
تا در مسائل مذهبی و دینی که نمی دانی از اون بپرسی

more_horiz
در مسائلی که نمیدانم بله قبول دارم ولی نه در هر مسئله ی جزیی
به نظر بنده این موضوع بیشتر در جهت تحقیر مراجع است
سوالاتی از سوی افرادی مطرح میشود که نه قصد تحکیم که قصد نمسخر دارند با نمونه های دیگری از این دست نیز رو به رو شده ام
ثانیا به فرض که این موضوع و نامه صحیح باشد چه مسئله ایست که باید پرسیده و پاسخ داده شود؟

more_horiz
البته درست می فرمایید
بعضی شرکتها هم برای تخریب شرکتهای رقیب این کارها را می کنند
وبخاطر اینکه بچه بیاد پولشو پفک بخره میره لپ لپ میخره حالا شرکت مینو میاد دست به این سوال جوابها میزنه تا شاید جلوی فعالیت این شرکتها گرفته بشه
البته مثال عرض میکنم
شرکت مینو شرکت محترم و معظمیه
از این کارها نمی کنه

more_horiz
اُه اُه اُه چه خبره اینجا ؟ 21 ا
خدا نگذره از باعث و بانیش!!!اا
خب علما خواهش میکنم سکوت رو رعایت کنین و لطفا اجازه بدین ابجی فائزه هم دو کلوم گپ بزنه " صواب داره ..ا

ببینین رفقا " آبجی فائزه عذر خواهی میکنه از اینکه این عکس دو تیکست " چرا که مسببش خود خودشه ؛ اخه این عکس تو ایمیل من بود و چون به صورت فایل جدا فرستاده نشده بود " و البته قادر به کپی پیست هم نبود " من مجبور شدم طی مرحله عملیات عکاسی این عکس رو بکشم بیرون بچاپونم اینجا " این شد که تیکه شد 4 ا
بعد اینکه اگرچه من این عکس رو به عنوان طنز گذاشتم اینجا " از این جهت که من و خانواده هیچ رابطه ای با جنس مذکور و لپ لپ خرونها و لپ لپ فروشها نداریم " از این جهت خیلی به حالا اصل این موضوع که واقعا این خریدو فروش درسته یا باطل فکر نکردیم " ولی خب در جواب احمد اقا ؛ سلام احمد آقو " حالتون چطوره ؟ بله عرض میکردم ؛ گاهی همین مسائل پیش پا افتاده هم به نظر ما اینطورن یا برای ما بی ارزش ؛ مثلا خب واقعا شاید یه ادمی که تو مغازش این چیزا رو میفروشه ؛ براش مهم باشه که جنسی رو که میفروشه پولش حلاله یا نه؟ خب حلال و حروم بودن که موضوع کوچیکی نیست داداش من ! چون ما بااین موضوع خیلی سرو کاری نداریم برامون بی ارزشه ؛ به علاوه اینکه برا پرسیدن یه حکم شرعی " از یه مرجع یا روحانی که نیازی به نامه ی اداری نیست
البته من خودم به شخصه خیلی کاری به مرجع پرجع ندارم " معمولا خودم با خدا یه جوری به توافق میرسیم ولی خب در مورد مسائلی که حق و حقوقی از مردم وسطه " مثل این موضوع فکر میکنم نظر یه مرجع لازم باشه 61 ا

خب دیگه دوستان با تشکر فراوان از حضورتون " لطفا متفرق شین 3 ا

more_horiz
البته خب بذارین منم نظر مرجعیتمو بدم که بعد نگین دختره اومد شبهه انداختو رفت 58 ا

من فکر میکنم کسی که میره لپ لپ میخره اگه آگاه باشه به این موضوع که ممکنه در قبال پولی که داره میده جنس بی ارزش تری گیرش بیاد ولی با وجود فهم این موضوع باز هم راضی هست و قبول میکنه این ضرر رو و لپ لپ میخره " این خریدو فروش بلامانع است (خودمونیشم میشه " این راضی ؛اون راضی ؛ لعنت بر من ناراضی )ا
ولی اگه لپ لپ خری که به این امید پول میده که حتما توی این خرید سودی داشته باشه " به نظرم حکمش مشابه حکم شرط بندی میشه و درست نیست
(ببخشین مهرم هنوز اماده نشده " ایشالله هر وقت آماده شد " میفرستم خدمتتون )ا 74 ا

more_horiz
بابا شما یه مرجعید
کاملا درسته حکمتون
البته میدونم از تو رساله در اوردی

more_horiz
beul wrote:
بابا شما یه مرجعید
کاملا درسته حکمتون
البته میدونم از تو رساله در اوردی

نه به جون 13 تا بچم " از خودمون در اوردیم آقا 4 ا
ما به عمرمون شعر دزدیدیم " یادداشت دزدیدیم " شماره دزدیدیم " موتور دزدیدیم " اقا ما اعتراف میکنیم دلنوشته هم دزدیدیم ولی خدا وکیلی ما تا حالا حکم ندزدیدیم 9 ا

حالا واقعا درسته ؟ 3 ا

more_horiz
ای کاش ما تو مسایل کلون ملیاردی موارد حلال وحرومی که در حکم قاطع خداوند اومده را رعایت میکردی م اند من ما انها

تابرسیم به لپ لپ و الو

ابجی فایزه فک کنم الا معنی ان ملتفتی ما دران بالا ان روز اول نوشتیم برات روشن شده

4 38

more_horiz
کاملا با جناب حیران موافقم
در بانکهای کشورهای عربی که ما ایرانیان آنها را به سوسمار خوری محکوم میکنیم در بانک بالا ترین نرخ سود در ازای خواب پنج ساله پول پنج درصده واسه خاطر همین این اواخر عربها به ذخیره پول خودشون در بانکهای ایران به علت سود بالا روی آورده اند
آنقدر مسائل درشت مملکتی خلاف شرع است (که این دیروز بود که جناب سید حسن خمینی نیز به آن اشاره کرد)که رسیدگی به موضوع حلال یا حرام بودن لپ لپ بیشتر به مزاح شباهت دارد تا به مسئله دین.
داداش رضا بنده شنیدم که از علما یک سوال پرسیده اند که این هم به نظر بنده جهت تمسخر است:
اگر یک سکه ده تومانی قدیم که عکس بارگاه حضرت امام رضا(علیه السلام) (معذرت میخوام) در چاه دستشویی افتاد حکم آن چیست؟
که جواب هایی در باره آن گفته شده بود
موضوع دیگر اعمالی که این روزه جوان ها را از دین فراری میدهد تا جذب
خود بنده هنگامی که در یک شبکه از تلوزیون دولتیآنقدر مته به خشخاش در آداب وضو گرفتن یا رابه دختر و پسر می گذارند حالم به هم میخورد
زمانه عوض شده
هدف درست است ولی راه درست نیست
باز هم تمنا دارم بنده را ببخشایید تنها نظر شخصی خود را نوشتم

more_horiz
خب صد البته که چه دزدیای کلانی که نمیشه و چه حروم خوریایی هست که این مسائل ساده موضوع قابل بحثی در مقابلشون به نظر نمیان " حتی کسی در مورد همین سودای بانکی هم جواب درستی نمیدن یا اگرم میدن همه توجیهن
ولی خب " میگین چیکار کنیم ؛ به نظرتون درسته که چون مملکت درو پیکر درست و حسابی نداره ما هم بی تفاوت باشیم که اینقدر میدزدنو چپاول میکنم که یه قرون دو زار ما به جایی بر نمیخوره !!ا
بله " واقعا هم نمیخوره " با این یه قرون نه شما سرمایه دار میشی و نه کسی ورشکست ولی حواسمون باشه دنیا حساب و کتاب داره " آدما نسبت به هم دیگه سنجیده نمیشن
اگه همه ی عمرتو یه رکعت نماز نخوندی " بازم به بخشش خدا امیدوار باش " ولی بترسیم از روزی که حتی یک تومن از حق کسی نابه جا وارد زندگیمون شده باشه

more_horiz
hiran wrote:

ابجی فایزه فک کنم الا معنی ان ملتفتی ما دران بالا ان روز اول نوشتیم برات روشن شده

4 38

نه والا " دآش حیران " ملتفت نشدیم که ملتفتی کنایه از چیست 12 ا
باور کنین ابجی فائزه خنگ نبوده هااا " ولی خب فکر کنم به مرور زمان داره نم نمک نشونه هاشو پیدا میکنه 4 ا

more_horiz
صد البته که ما مسلمونیمو بنده ی خدا و روزی حلال با عرق جبین افتخار ماست
ولی این علما چه نقشی دارند
که نحوه صحیح وضو گرفتن را به ما نشان بدهند
به والله اگر آن روز آخرت که همه به آن معتقدیم اگر حلال بخوری و نماز نخونی جرمت از نماز خوندن و حرام خوردن کمتره
معنویات در اختیار روحانیون و علماست
من از همه مردم که در دو دوره زمان (به قولی ستم شاهی) ئو نیز فی الحال زندگی میکنن شنیدم که اون دوره گناه و کجی و نامردی کمتر بوده
شاید شراب خوارش بیشتر ولی مردش هم بیشتر بوده
پس توی این سی سال نقش روحانیت چی بوده ؟
که نحوه صحیح وضو گرفتن رو یاد بده ؟
ما توی این دنیا خلق شدیم که از نعمتهای خدا استفاده کنیم و به هم ظلم نکنیم و به بنده ی خدا خدمت کنیم
و بابت این زندگی خوب شکر گذار خدا باشیم
البته این رو نمی گم که از جانب روحانیت کاری انجام نشده بلکه اصلا این چیزی که ما میبینیم در حد ما نیست
من با یک حکومت مطلق گرا مخالفم
هر چند حق این مطالب با نوشتن ادا نمی شود
با عرض پوزش از همگی دوستان و تشکر فراوان از خواهر خوبم فائزه خانم

more_horiz
دوستان عزیز
چند سال پیش که تازه وارد معاملات ماشین شده بودم
در یک شب 240000سود برداشتم
گفتم برم مسئله را بپرسم
از یکی از مراجع پرسیدم
میدونید چه جوابی داد
خدا رحمتش کنه اون گفت ای سودی که شما دیدید حرامه
به این دلیل که یا سر فروشنده کلاه گذاشتین یا سر خریدار
یا قیمت ماشین اونی بوده که خریدین یا اونی بوده که فروختین
در هر صورت شما مجاز بودین فقط 40000 تومان سود بردارید
و200000تومان ان حرام است
گفتم حالا برم این 200 تومان به کی بدم به اونی که فروخته یا اونی که خریده
گفت این پول و به من بده تا کسبت حلال باشه
برو خودت بزار زیر فرش دست من هم نده تا به صاحبان اصلیش برسه
اون موقع هم 200 تومان پول غیر قابل گذشتی بود
این بود که گفتم حاج اقا خودم بهتر می دونم چیکارش کنم و پا شدم رفتم ریختم به حساب خودم دیگه هم در مسائل مالی با اونا مشورت نمی کنم

more_horiz
beul wrote:
دوستان عزیز
چند سال پیش که تازه وارد معاملات ماشین شده بودم
در یک شب 240000سود برداشتم
گفتم برم مسئله را بپرسم
از یکی از مراجع پرسیدم
میدونید چه جوابی داد
خدا رحمتش کنه اون گفت ای سودی که شما دیدید حرامه
به این دلیل که یا سر فروشنده کلاه گذاشتین یا سر خریدار
یا قیمت ماشین اونی بوده که خریدین یا اونی بوده که فروختین
در هر صورت شما مجاز بودین فقط 40000 تومان سود بردارید
و200000تومان ان حرام است
گفتم حالا برم این 200 تومان به کی بدم به اونی که فروخته یا اونی که خریده
گفت این پول و به من بده تا کسبت حلال باشه
برو خودت بزار زیر فرش دست من هم نده تا به صاحبان اصلیش برسه
اون موقع هم 200 تومان پول غیر قابل گذشتی بود
این بود که گفتم حاج اقا خودم بهتر می دونم چیکارش کنم و پا شدم رفتم ریختم به حساب خودم دیگه هم در مسائل مالی با اونا مشورت نمی کنم

ای بابا 10 ا داش بئول " شما که زدی زیر کاسه کوزه ی ما 3 ا
یعنی کلا دیگه از برگردوندن پوله منصرف شدین " منکه میگم بیاینو این پولو تقسیم کنین بین بچه های فروم 61 ا

آقا برو ته صف " میخوایم ثفتنام کنیم 61 ا

more_horiz
قابل شما رو نداره
جدا عرض میکنم

ولی حرامه خوردن نداره

more_horiz
داداش رضا جدی بود این یا شوخی
اگه شوخی بود خیلی باحال بود ولی اگه واقعیت واقعا تاسف بار
ولی فائزه خانم باید شما هم بدونید اگه قرار به صف گرفتن باشه من اولم چونکه این همه راه اومدم از شیراز اون وقت آخر همه هم وایسم
تازه ما رو زودتر باید راه بندازن چون ما دو نفریم
من و داداش حیران 23 10

more_horiz
فدای تو احمد اقا ولی این ابجی فایزه

داداشی خیلی بامرامه یک لنگه کفشی هم شده بجای خودمون تو صف میذاره
16 3

more_horiz
فائزه خانم داداش حیران راست میگه
مرامت شهره عام و خاصه ؟13
اگه اینجوریه پس راضی کردن داداش حیران با شما 24 27

more_horiz
مطلبای این آبجی فائزه گلمون همیشه ایول داره
5

more_horiz
عجب حکایتی داره این لپ لپ دیگه تموم نمیشه

more_horiz
به به کاوه اهنگرو لوطی تکپرون شدی

معلومه کی هستی کی نیستی

با با دل این جماعت ایران فرومی کباب شد از درد مهجوری

ما را باش داداش
50 59 70 بزن پیاله رو به سلامتی داش کاوه 40
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply