Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionنتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان Emptyنتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان

more_horiz
حرکات و رفتار زننده والدينم در خانه، من و برادرم را رنج مي داد. آن ها با شوخي هاي بي جا و حرکات نابه جا حد و مرزها را شکسته اند و از همه اين ها بدتر وقتي است که پدرم مشروبات الکلي استفاده مي کند و الفاظ رکيکي به زبان مي آورد.

اين مشکلات باعث شده تا هيچ احساس علاقه و وابستگي نسبت به والدينم نداشته باشم و حتي از کلاس دوم راهنمايي مي خواستم به پدر و مادرم توصيه کنم حداقل از نظر نوع پوشش و لباس پوشيدن خود در خانه کمي بيشتر دقت کنند، اما آن ها به اين حرف ها توجهي نشان نمي دهند.

شايد باور نکنيد که پدربزرگ و عمويم نيز سر همين مسئله با ما قطع رابطه کرده اند.دختر نوجوان در دايره اجتماعي کلانتري شهيد فياض بخش مشهد افزود: تماشاي فيلم هاي زشت و شرم آور نيز از ديگر اشتباهات بزرگ پدر و مادرم است.

متاسفانه من از چند ماه قبل با نگراني و احساس ناامني که داشتم و همچنين خطاهاي تکراري والدينم به ناچار از خانه فرار کردم و آواره کوچه و خيابان شدم، اما در کمتر از سه ساعت با جواني آشنا شدم که خودش را فرشته نجاتم معرفي مي کرد و مي گفت: ناراحت نباش، برايت کاري سراغ دارم تا بتواني زندگي مستقلي تشکيل دهي و از مشکلاتي که داري رها شوي!او با چرب زباني مرا سوار خودرو خود کرد و با اين بهانه که مي خواهد زمينه آشنايي ام با خانمي را فراهم کند که فرد خيري است و افراد نيازمند را در شرکت بزرگي که دارد کار و سرپناه مي دهد به بيرون از شهر برد.

غروب شده بود و در بياباني سوت و کور اين جوان حيوان صفت با توسل به زور و تهديد قصد داشت مرا طعمه هوس هاي پليد خود کند که داد و فرياد راه انداختم و در اين لحظه مرد کشاورزي که در همان نزديکي بود به کمکم آمد و او از ترس رهايم کرد و به سرعت متواري شد.من از پدر و مادرم گلايه مند هستم و دوست ندارم به خانه اي برگردم که شرم و حيا در آن رنگ باخته است. درخور يادآوري است با پي گيري کارشناس اجتماعي کلانتري شهيد فياض بخش مشهد دختر ۱۵ ساله به پدربزرگش تحويل داده شد.درباره اين ماجرا نظر يکي از مشاوران مجرب خانواده را جويا شديم.

سيدمجيد موسوي راد، کارشناس ارشد روان شناسي مرکز مشاوره پليس خراسان رضوي معتقد است: اولين سوال ما اين است که فرزندان اين خانواده، رفتارهاي خود را چگونه و از کجا آموخته اند؟ طبق نظريه يادگيري اجتماعي، فرزندان بدون اين که هيچ گونه آموزش رسمي دريافت کنند فقط با مشاهده الگوهاي رفتاري والدين، شيوه هاي رفتاري آنان را مي آموزند و در شرايط مناسب آن رفتار را از خود بروز مي دهند و همچنان که در اين ماجرا مي بينيم رفتار والدين دقيقا توسط فرزندان تقليد شده است تا جايي که دختر نوجوان هم احساس ناامني مي کند!

وي افزود: در بررسي اجمالي اين مسئله بايد بگوييم والدين، مسببان اصلي مشکلات فرزندان خود هستند. پس به تمامي پدران و مادران تاکيد مي کنيم رعايت پوشش مناسب، ادب کلامي و پرهيز از رفتارهاي خارج از قاعده و... را در حريم مقدس خانه و خانواده مدنظر داشته باشند و سعي کنند با آگاهي و عشق واقعي، الگوي خوب و شايسته اي براي فرزندان خود باشند و مهارت هاي زندگي را به آنان بياموزند.

descriptionنتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان EmptyRe: نتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان

more_horiz
21

descriptionنتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان EmptyRe: نتیجه تماشای فیلم های شرم آور توسط والدین دختر جوان

more_horiz
جای تاسف بسیار دارد و این معضلی است که هر لحظه ابعاد آن گسترده تر می شود و قطعا" به یک تفکر ، تمهید و برنامه ریزی مدون و جامع نگر برای برخورد اصولی با چنین پدیده ای نیازمند است .

more_horiz
سلام اقا فرهاد مطلب به جایی بود

دوست عزیز در جامعه ای که مچ گیرهای سیاسی وتهمت و افترا ودروغ و فریب

و دست یازی به قدرت ومکنت بر خدمت وتعهد چیره میشوند

جایی ودلنگرانی برای چگونگی ونوع تربیت و امزش های همگانی وخانواده باقی نمیماند

وبتن جامعه لاجرم بسوی الگو گیری از رسانهایی مانند ماهواره وکانالهایی مانند

فارسی وان میشوند

که متاسفانه این روزها جای خوبی در بین خانواده های ایرانی باز کرده اند

وتلوزیون ملی ما را از میدان دید خانوادها بدر کرده اند که نقش تلوزیون ایران

در این مخاطب گریزی کم نیست ونبوده

با تشکر از اقا فرهاد عزیز
16