Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionعشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!! Emptyعشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!!

more_horiz
روزنامه انگلیسی تایمز در شماره چند روز پیش خود طی گزارشی نوشت: سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی (موساد) همواره دختران جوان را برای به دام انداختن پسران فلسطینی و بدست آوردن اطلاعات محرمانه نظامی و امنیتی، مورد استفاده قرار می‌دهد اما بررسی های اخیر انجام شده نشان می‌دهد برخی از این دختران نه تنها در به ثمر رساندن نقشه و توطئه خود موفق نمی‌شوند بلکه خودشان به دام می‌افتند و عاشق پسران فلسطینی می‌شوند.
به رغم اینکه رژیم صهیونیستی ازدواج یا برقراری هرگونه ارتباط میان دختران خود و پسران فلسطینی را ممنوع کرده و به شدت با آن مقابله می‌کند، اما عاشق شدن این دختران اسرائیلی معادله را تغییر می دهد و گاهی موجب آن می‌شود که این جوانان فلسطینی اطلاعات مهمی را از این دختران بدست آورند.
"تایمز" در ادامه گزارش خود فاش کرد: یهودیان افراطی بیش از ده سال است که به دنبال پسران فلسطینی می‌گردند که با دختران اسرائیلی ارتباط عاطفی و عاشقانه برقرار کرده اند. این یهودیان افراطی با همکاری پلیس رژیم صهیونیستی سعی دارد مانع از هرگونه ارتباط میان دختران اسرائیلی با پسران فلسطینی شود.
این روزنامه انگلیسی در ادامه افزود: یهودیان افراطی می‌ دانند که اینگونه ارتباط می‌تواند خطری برای آینده "اسرائیل" باشد به ویژه اینکه علاوه بر رد و بدل شدن اطلاعات محرمانه میان طرفین، این پسران فلسطینی می‌توانند بر فرهنگ، عادات و تقالید این دختران اسرائیلی تأثیر بگذارند و در طولانی مدت "اسرائیل" را تحت تأثیر قرار دهند.

"تایمز" همچنین نوشت: یهودیان افراطی گروه های تشکیل داده اند که شامل 45 مرد می‌شود تا به مبارزه با پدیده "ارتباط دختران اسرائیلی با پسران فسلطینی" مقابله کنند. هزینه این گروه ها نیز توسط مؤسسات و یهودیان افراطی تأمین می‌شود. این گروه های افراطی معتقدند که این جوانان فلسطینی با احساسات این دختران بازی کرده و آنان را فریب می‌دهند تا بتوانند از آنان اطلاعات محرمانه ای بدست بیاورند.
این روزنامه انگلیسی همچنین در گزارش خود می‌نویسد: البته بسیاری از این دختران اسرائیلی که عاشق پسران فلسطینی شده اند مخالف این نظرات یهودیان افراطی هستند و خود همین افراطیون را مشکل اصلی می‌دانند و نه جوانان فلسطینی را.
یکی از این دختران اسرائیلی طی گفتگویی با "تایمز"‌می‌گوید: من یک دختر اسرائیلی هستم و عاشق یک جوان عرب فلسطینی شده ام. من در انتخاب کسی که دوستش دارم، آ‍زاد هستم و کسی نمی‌تواند و نباید به من در این مسأله شخصی دستور بدهد. این مسأله به خود من مربوط می‌شود. مشکل در ما نیست، بلکه مشکل در این افراد افراطی است.

descriptionعشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!! EmptyRe: عشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!!

more_horiz
هرچه گویم عشق زا شرح وبیان
چون به عشق ایم خجل گردم ازان

عشق مذهب وملت نمیشناسد

عشق فراسوی اینها پرواز میکند و قدم بر میدارد

وعشق ...عشق...عشق !!!؟؟/

descriptionعشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!! EmptyRe: عشق دردسرساز دختران اسرائیلی نسبت به پسران فلسطینی!!

more_horiz
هر کی رو از هر چی منع کنن به سمت همون چیز کشیده می شه 61

more_horiz
ميگه عشق و محبت كجاست خواب و خيال وروياست

آره بچه ها اينجورين هرچي بگي نكن برعكس انجام ميده

20 16 10 7

more_horiz
به من نگو دوست دارم كه باورم نميشه
نگو فقط تورو دارم كه باورم نميشه

ووووووايييييي 9

more_horiz
سخن نیلوفرخانوم رو تایید می کنم :
ان الانسان حریص ممن منع
به درستی که انسان از هرچیزی که منع میشه ، بیشتر به سوی اون کشیده میشه

more_horiz
سهیل جان البته پوفیلای زیادی هم که نیلوفر خانم میل میکنند

در این ذکاوت ایشان بی تاثیر نبوده
10

more_horiz
بله دقیقا"
من موندم اینهمه پفک و پفیلا و اینارو چطوری می خوره ؟

more_horiz
اي بابا خوب فهميديم شما مثل من ديپلم زوري نگرفين ولي فكر ميكنم الان فقط بچه ها هستن كه با توجيه عقلاني بازم كاره خودشون ميكنند

نميبينيد قيافش داره شكل زرت ميشه بخاطر همينه ديگه
البته من اصلا قصد توهين دارم وفقط شوخيه 10 7

more_horiz
بعد راستي ديگه عشق و عاشقي يعني تيغ زدن سو استفاده وووو.....به هركي بگين ميخنده آ حواستون باشه از ما گفتن بود ديگه خود دانيد 24

من ا...توفيق

فرمانده كل اجرايه احكام ايران فروم 28

more_horiz
nohed wrote:
بعد راستي ديگه عشق و عاشقي يعني تيغ زدن سو استفاده وووو.....به هركي بگين ميخنده آ حواستون باشه از ما گفتن بود ديگه خود دانيد 24

من ا...توفيق

فرمانده كل اجرايه احكام ايران فروم 28

25
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply